Kokat e Dushit - Kromoterapia e Bërë në Itali

92 Produkte
Faqe 1 të 4

Krera dushi të mbyllur ose tavan të markës italiane për banjën moderne dhe të prodhuar në Itali

Midis propozimeve tona ekzistojnë kokat e dushit të tavanit të mbyllur nëse kemi një hapësirë ​​të vogël, ose një pajisje të vendosurkrah ose me shumë avionë me aplikime të mureve anësorë në gjendje të japë një avion uji mbështjellës dhe të bollshëm për momentet e relaksimit. Bossini në fakt bën panele dushi me kontroll rrotullues që ju lejon të zgjidhni tre lloje të ndryshme avionësh, duke ofruar kënaqësinë e ujit në format e tij më natyrore: përkëdhelja rigjeneruese e shiut, një avion i rehatshëm ujëvarë ose prekja e freskët e një avioni të atomizuar.

Ju gjithashtu mund të gjeni kokat e dushit në ngjyra ari ose të zeza.

Materialet me të cilat bëhen kokat e dushit janë të shumta; çelik, çelik, bronz, bakër, bronzi antik dhe alumini. Materiale të gjithanshme, të rehatshme dhe kundër gërvishtjeve.
Një risi e pabesueshme për një dush unik dhe të veçantë është dushi emocional shumëngjyrësh; Bossini ofron koka dushi me drita LED me një gamë të gjerë ngjyrash për të gjeneruar një efekt të dobishëm kromoterapie.

Për ata që duan të bëjnë zgjedhje origjinale, ne kemi kokën e rrumbullakët të dushit, katrore, ovale ose drejtkëndëshe, për ta bërë kohën e dushit një rast të veçantë dhe në pritje. Të gjitha produktet e paraqitura në katalog janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe janë rezultat i përzgjedhjes së kujdesshme të bërë nga stafi ynë. Mos harroni se për çdo dyshim na gjeni në dispozicionin tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në