Karrige prej Druri të Kopshtit dhe Karriget në Natyrë - Prodhuar në Itali

  • Komente :
  • : 5,0
15 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 95.586,36 lek 120.301,27  - 21%
Viadurini in the Garden
lek 25.715,62 lek 31.940,19  - 19%
Viadurini in the Garden
lek 157.981,62 lek 237.022,27  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 69.671,39 lek 97.579,82  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 70.967,15 lek 99.373,93  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 53.225,35 lek 74.555,37  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 94.290,61 lek 131.966,99  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 12.558,79 lek 17.542,44  - 28%
Viadurini in the Garden
lek 13.555,52 lek 18.937,86  - 28%
Viadurini in the Garden
lek 22.725,43 lek 31.795,67  - 29%
Karriget e kopshtit prej druri të stivueshëm dhe të palosshëm me dizajn italian

Në këtë seksion do të gjeni karriget e kopshtit prej druri të punuar me dorë më të mirë dhe më të çmuar për ambientet e jashtme tuaj. Ato mund të jenë të palosshme, me forma dhe materiale të ndryshme. Këto karrige janë veçanërisht të rehatshme për shkak të karakteristikës së të qenit në gjendje të palosen në një hapësirë ​​të vogël gjatë periudhës së dimrit, ose kur nuk përdoren. Seti klasik i kopshtit ka qenë gjithmonë i përbërë nga një tryezë e zgjatshme me karrige druri të palosshme .

Këto  karrige druri  janë një klasik 
plotësues i mobiljeve. Koncepti i një karrige prej druri shpesh shoqërohet me idenë e një karrige fshatar, shpesh duke harruar që shumë nga karriget më të mira të  dizajnit  janë ndërtuar në të ngurta ose kompensatë, dru ahu ose llak të llakuar. Vendet dhe mbështetëset mund të jenë të zhveshur ose të mbuluar në fshehje ose lëkure. 
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në