Mobiloni Dhomën e Gjumit me Dizajnin e Bërë në Itali

  • Komente :
  • : 5,0
401 Produkte
Viadurini Night Design
lek 104.756,27 lek 144.625,46  - 28%
Viadurini Night Design
lek 144.326,43 lek 199.046,88  - 27%
Viadurini Night Design
lek 87.712,20 lek 121.102,63  - 28%
Viadurini Night Design
lek 62.494,94 lek 86.316,78  - 28%
Viadurini Night Design
lek 94.589,64 lek 130.471,89  - 28%
Viadurini Night Design
lek 196.754,41 lek 271.509,12  - 28%
Viadurini Night Design
lek 179.112,29 lek 247.188,92  - 28%
Viadurini Night Design
lek 136.551,94 lek 188.481,55  - 28%
Viadurini Night Design
lek 65.485,13 lek 90.303,70  - 27%
Viadurini Night Design
lek 62.494,94 lek 86.316,78  - 28%
Viadurini Night Design
lek 90.104,35 lek 124.292,16  - 28%
Viadurini Night Design
lek 92.297,15 lek 127.282,36  - 27%
Viadurini Night Design
lek 82.529,20 lek 113.826,51  - 27%
Viadurini Night Design
lek 119.707,21 lek 165.158,08  - 28%
Viadurini Night Design
lek 65.883,82 lek 90.901,73  - 28%
Viadurini Night Design
lek 108.145,16 lek 149.210,41  - 28%
Viadurini Night Design
lek 58.109,34 lek 80.236,73  - 28%
Viadurini Night Design
lek 91.699,12 lek 126.484,97  - 28%
Viadurini Night Design
lek 77.246,54 lek 106.550,38  - 28%
Viadurini Night Design
lek 144.924,47 lek 199.943,94  - 28%
Viadurini Night Design
lek 87.114,15 lek 120.305,26  - 28%
Viadurini Night Design
lek 59.205,73 lek 81.632,15  - 27%
Viadurini Night Design
lek 156.685,88 lek 175.470,24  - 11%
Viadurini Night Design
lek 58.308,68 lek 80.436,07  - 28%
Viadurini Night Design
lek 143.529,05 lek 198.050,15  - 28%
Viadurini Night Design
lek 80.037,38 lek 110.437,63  - 28%
Viadurini Night Design
lek 57.012,93 lek 78.641,96  - 28%
Viadurini Night Design
lek 85.718,73 lek 118.212,11  - 27%
Viadurini Night Design
lek 69.372,37 lek 95.686,03  - 27%
Viadurini Night Design
lek 103.061,83 lek 142.133,63  - 27%
Viadurini Night Design
lek 61.199,19 lek 84.422,99  - 28%
Viadurini Night Design
lek 123.594,45 lek 170.540,42  - 28%
Viadurini Night Design
lek 90.503,04 lek 124.890,21  - 28%
Faqe 1 të 9

Dhoma gjumi klasike dhe moderne për një stil dizajni ose romantike, e kompletuar me gjithçka: shtretër, dyshekë, jastëk, rrjeta dhe fustanellë.

Kjo kategori i është dedikuar tërësisht mobiljeve moderne të dhomës së gjumit.
Fjalët kyçe mbesin stili dhe cilësia moderne made in Italy.

Ajo që ne ofrojmë në këtë katalog është një gamë e gjerë e shtretërve dyshe, shtretër të vetme dhe një katror e gjysmë në variantet e veshura me susta dhe hekuri. Ngjyra dhe stile të ndryshme kombinohen për të përmbushur nevojat e të gjithë klientëve tanë. Për më tepër do të gjeni gjithashtu një seksion të dedikuar për dyshekët e kujtesës dhe korniza të copëzuara për të kompletuar shtratin tuaj me pajisje shtesë që japin rehati maksimale.
Por jo vetëm kaq, ju gjithashtu mund të gjeni tavolina në shtrat dhe dollapë për të arreduar dhomën tuaj të gjumit me një stil modern dhe të pasur me dizajn, të bëra në Itali.

Viadurini është e angazhuar dita ditës të sigurojë një blerje të shpejtë dhe të sigurt të mobiljeve italiane të dhomës së gjumit të bëra nga punët e specializuara italiane. Artizanët ekspertë dhe stilistët e vendosur vendosin të gjithë kujdesin dhe përvojën e tyre në terren për të ofruar pajisje shtesë të jashtëzakonshme mobilimi për çdo dhomë gjumi në treg. Nëse keni dyshime ose keni nevojë për informacione të mëtejshme, mos hezitoni të kontaktoni stafin tonë që do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë dhe do t'ju ndihmojnë gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në