Kopshti BBQ për një Kuzhinë Profesionale dhe me Cilësi të Lartë

Bbq inox ideale për gatim në kopshtin e shtëpisë ose në tarracë. Barbekju profesionale në natyrë e prodhuar në Itali me...
Lexoni të gjitha
2 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 202.966,11 lek 289.951,58  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 189.939,17 lek 271.341,67  - 30%
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në