Kopshti BBQ për një Kuzhinë Profesionale dhe me Cilësi të Lartë - Barbecue

2 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 320.548,21 lek 448.727,62  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 296.726,37 lek 415.436,85  - 29%

Barbecue në natyrë për të gatuar në mënyrë profesionale dhe të qetë në kopshtin tuaj me BBQ të projektimit.

A i doni ditët e kaluara jashtë ndërsa gatuani mishin dhe perimet tuaja të pjekura në relaksim të plotë?
Kjo pjesë është e dedikuar për të gjithë dashamirët e BBQ, një art që ka nevojë përveç një pasioni në kuzhinë, gjithashtu një mjet i përshtatshëm që ofron mbështetje dhe performancë të lartë.

Cilësia e materialeve, dizajni funksional dhe aksesorët e dizajnuar për të garantuar një rezultat dhe performancë të lartë.

Ne ju garantojmë gamën më të mirë të Barbecues, të krijuar posaçërisht për ata që janë në kërkim të një Barbecue e cila nuk është e kufizuar vetëm në gatim, por që ofron një përvojë të gjithanshme të kuzhinës për t'u ndarë me miqtë dhe të afërmit. Për më tepër, një përdorim i përsosur i hapësirës dhe aksesorëve të dobishëm për këtë art të shenjtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në