75 Produkte
Viadurini Living
lek 30.989,37 lek 36.458,09  - 15%
Viadurini Living
lek 54.028,58 lek 63.563,04  - 15%
Viadurini Living
lek 39.588,51 lek 46.574,72  - 15%
Viadurini Living
lek 32.206,22 lek 37.889,68  - 15%
Viadurini Living
lek 22.471,35 lek 26.436,88  - 15%
Viadurini Classic
lek 137.342,93 lek 161.579,92  - 15%
Viadurini Classic
lek 197.293,56 lek 232.110,08  - 15%
Viadurini Classic
lek 138.559,79 lek 163.011,52  - 15%
Viadurini Classic
lek 253.755,86 lek 298.536,32  - 15%
Viadurini Classic
lek 197.131,32 lek 231.919,20  - 15%
Viadurini Classic
lek 308.027,83 lek 362.385,68  - 15%
Viadurini Classic
lek 168.332,30 lek 198.038,00  - 15%
Viadurini Classic
lek 244.183,23 lek 287.274,40  - 15%
Viadurini Classic
lek 275.497,11 lek 324.114,24  - 15%
Viadurini Classic
lek 224.956,85 lek 264.655,12  - 15%
Viadurini Classic
lek 187.315,33 lek 220.370,97  - 15%
Faqe 1 të 4

Kabineti TV me dizajn modern për dhomën e ndenjes: i kthyeshëm, mur, qoshe dhe me rrota për çdo nevojë.

A keni vendosur të blini një TV të ri, por nuk keni një pjesë të mobiljeve të përshtatshme për dhomën tuaj të jetesës për ta vendosur atë? Viadurini ka zgjidhjen vetëm për ju!
Kabinete TV të mrekullueshëm me një zgjedhje të gjerë të formave, dizajnit dhe materialeve të përdorura për brendësinë e Koleksionit të Living Viadurini.

Druri është një material protagonist që përdoret në ndërthurje me metalin për një stil modern ose vetëm si në mobiljet prodhohet me dru të bardhë bredh të ngurtë të krehur. Një prekje klasike dhe elegante për zonën tuaj të banimit falë edhe ngjyrës delikate të kësaj pjese të mobiljeve.
Për ata që duan produkte unike të artizanatit, nuk mund ta lejoni veten të shpëtojnë nga stendat televizivebëra me gurin e çmuar dhe të lashtë të Vicenza. Një gur natyral i skalitur nga artizanët meilluers për të krijuar skulptura unike që së bashku me butësinë e xhamit do ta bëjnë dhomën tuaj të jetesës të çmuar.

A është e gjitha? Po e pyet veten, aspak! Ne gjithashtu kemi menduar për njerëz që pëlqejnë një stil më minimal dhe modern për shtëpinë e tyre, duke i këshilluar ata mobiljet "Mago Double" të realizuara plotësisht në pleksiglas transparente. Një prekje e modernitetit që do t'i lënë mysafirët tuaj pa fjalë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në