Chaise Longues Kopshtesh - për të Arreduar në Natyrë

  • Komente :
  • : 5,0
89 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 153.496,35 lek 222.569,70  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 252.670,94 lek 379.056,23  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 231.739,61 lek 245.300,12  - 6%
Viadurini in the Garden
lek 293.835,85 lek 384.318,96  - 24%
Viadurini in the Garden
lek 118.610,81 lek 143.957,65  - 18%
Viadurini in the Garden
lek 73.857,65 lek 96.269,12  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 109.540,58 lek 137.447,01  - 20%
Viadurini in the Garden
lek 160.174,43 lek 192.538,24  - 17%
Viadurini in the Garden
lek 125.388,57 lek 150.517,12  - 17%
Viadurini in the Garden
lek 47.444,32 lek 66.896,49  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 80.735,09 lek 103.296,06  - 22%
Viadurini in the Garden
lek 416.732,61 lek 625.148,75  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 248.285,32 lek 372.477,82  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 799.177,71 lek 1.198.766,58  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 194.461,92 lek 291.742,72  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 306.693,66 lek 460.090,35  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 125.388,57 lek 154.787,10  - 19%
Viadurini in the Garden
lek 139.143,44 lek 194.860,62  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 163.363,96 lek 228.649,75  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 133.960,44 lek 187.484,82  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 179.710,34 lek 251.574,53  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 150.306,81 lek 210.409,60  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 171.537,14 lek 228.151,38  - 25%
Viadurini in the Garden
lek 171.537,14 lek 228.151,38  - 25%
Viadurini in the Garden
lek 172.832,90 lek 218.582,78  - 21%
Viadurini in the Garden
lek 53.823,40 lek 80.735,09  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 267.522,20 lek 401.283,30  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 130.970,26 lek 159.676,07  - 18%
Viadurini in the Garden
lek 254.664,39 lek 331.113,54  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 160.473,45 lek 208.615,49  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 189.179,26 lek 270.512,39  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 404.971,20 lek 566.939,75  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 33.789,14 lek 41.663,30  - 19%
Viadurini in the Garden
lek 117.315,06 lek 140.209,94  - 16%
Faqe 1 të 2

Chaise Longues në natyrë për kopshtin ose pishinën. Dizajni modern dhe luksi italian mblidhen për shtretër palosës, stivues ose fiks.

Kjo pjesë e faqes sonë të internetit është e dedikuar për prezantimin e lounger diellit kopsht, një mobilje që nuk mund të humbasë në kopshtin tuaj dhe që do t'ju japë momente të ëmbla relaksimi.

Lounger dielli është një shuplakë për trupin tuaj. Jastëkët më të këqij dhe të butë do t'ju bëjnë të ndiheni sikur jeni me pushime. Materialet me të cilat janë bërë janë të shumta, ne kemi një rri kot dielli prej druri tik për të dhënë një prekje klasike në ambientet e jashtme tuaj, në alumin me një mbushje të butë në jastekë për një mobilje të lehtë dhe dizajn modern dhe polietileni për ata që e duan mobiljet shumëngjyrëshe dhe origjinale.
Gjithashtu në mesin e modeleve që ju ofrojmë do të gjeni një sallë pritjeje dielli lehtësisht të palosshme dhe të stakueshme për ata që duan të zgjedhin hapësirat e tyre dhe sallon të rregullueshëm që do t'ju japin pozicionin e përsosur për relaksimin tuaj. Me ne ju mund të gjeni çdo zgjidhje dhe ngjyrë që ju preferoni, të gjitha produktet e paraqitura në katalog janë bërë nga materiale me cilësi të lartë, dhe janë rezultat i përzgjedhjes së kujdesshme të bërë nga stafi ynë i cili gjithmonë ka vëmendje për dizajn.

Mos harroni se për çdo dyshim ju na gjeni në dispozicionin tuaj. Do të jetë kënaqësi për ne që t'ju ndihmojmë të zgjidhni dhomën e gjumit në natyrë ose shtratin e kopshtitstilin modern ose klasik që është i duhuri për ju! Zbuloni ofertat tona dhe blini lounger dielli të dizajnit modern të ëndrrave tuaja në internet!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në