Tabela Kafeje për të Arreduar Shtëpinë me Stil Italian

  • Komente :
  • : 5,0
Tavolinat e ndenjes ideale per arredimin e ambientit te ndenjes me dizajn italian. Stil elegant dhe i rafinuar për tavolinat kafeje për dhomën e ndenjes të bëra me materiale të cilësisë së lartë.
564 Produkte
Viadurini Living
lek 23.622,49 lek 33.071,48  - 29%
Viadurini Living
lek 25.316,93 lek 35.443,70  - 29%
Viadurini Living
lek 18.937,86 lek 26.513,01  - 29%
Viadurini Living
lek 37.875,72 lek 53.026,01  - 29%
Viadurini Living
lek 31.895,35 lek 44.653,48  - 29%
Viadurini Living
lek 59.305,40 lek 83.027,57  - 29%
Viadurini Living
lek 42.859,37 lek 60.003,11  - 29%
Viadurini Living
lek 24.320,20 lek 34.048,28  - 29%
Viadurini Living
lek 19.934,59 lek 27.908,43  - 29%
Viadurini Living
lek 27.310,39 lek 38.234,54  - 29%
Viadurini Living
lek 27.011,36 lek 37.815,92  - 29%
Viadurini Living
lek 35.981,93 lek 50.374,71  - 29%
Viadurini Living
lek 35.383,90 lek 49.537,45  - 29%
Viadurini Living
lek 32.194,36 lek 45.052,17  - 29%
Viadurini Living
lek 127.581,37 lek 178.613,93  - 29%
Viadurini Living
lek 50.733,53 lek 71.066,81  - 29%
Viadurini Living
lek 55.019,47 lek 77.047,20  - 29%
Viadurini Living
lek 61.896,90 lek 86.615,80  - 29%
Viadurini Living
lek 18.738,52 lek 26.213,99  - 29%
Viadurini Living
lek 163.064,95 lek 244.597,42  - 33%
Viadurini Living
lek 119.607,55 lek 179.411,31  - 33%
Viadurini Living
lek 212.303,38 lek 318.455,08  - 33%
Faqe 1 të 12

Tavolina kafeje në dhomën e ndenjes për të mobiluar shtëpinë tuaj me stil dhe sharm.

Një katalog i madh i tryezave anësore me forma dhe përfundime të ndryshme për shtëpinë tuaj: tavolina klasike kafeje të bëra me gurin Vicenza dhe majën e qelqit për të dhënë në dhomën tuaj të ndenjes një prekje të personalizuar pa harruar modelin.
Tabelat anësore të mermerit me formë të rrumbullakët për të furnizuar zonën tuaj të jetesës në mënyrën më të mirë elegante.
Dhe për kë preferojmë stilin bashkëkohor ne propozojmë tryezën origjinale të kafesë të bërë me materialet më të mira inovative si druri Briccola ose Solid Surface. Një shumë e ngjyrave të ndryshme për të kënaqur çdo nevojë.

Zgjidhni tryezën më të mirë të kafesë që do të jetë e përsosur për të furnizuar shtëpinë tuaj. Dhe nëse keni nevojë për disa informacione më shumë ose një ndihmë na kontaktoni me chat në faqen tonë të internetit ose me emial. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë të gjeni zgjidhjet më të mira për nevojat tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në