Made in Italy

Bërë në Itali tryezë e bardhë kafeje, dizajn modern, Zeta

  • Made in Italy
  • Kod: ZETA-BIANCO-RAL9003
lek 265.329,39
Koha e dërgimit 4/5 javë pune * Koha e dorëzimit mund të rritet nëse produkti nuk është i disponueshëm në depo.
Bërë në Itali tryezë e bardhë kafeje, dizajn modern, Zeta
Sipërfaqja e ngurtë e materialeve ;
Mbaro me shkëlqim / shkëlqim të bardhë (RAL 9003)
Designer Luca Degano
Dimensionet: 60 x 50 x H. 45 cm
Pesha 4 Kg
Tavolinë kafeje e bërë nga Sipërfaqja e ngurtë në formën e Z, nga e cila rrjedh edhe emri. Zeta është një tavolinë kafeje me një model minimalist. Gjithçka vjen nga një rresht, nga një shenjë që merr formë dhe bëhet një tabelë praktike e përshtatshme për çdo kontekst, nga më i thjeshtë dhe më i zakonshmi deri tek më i kërkuari. Zeta është një pajisje arreduese e klasës, e cila arrin t’i japë hijeshi dhe cilësi një objekti të thjeshtë siç është tabela. Me një shkëlqim të bardhë / përfundim mati (RAL9003).
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në