Mobilje Online, Mobilje Luksoze dhe Aksesorë - Dizajn Modern Prodhuar në Itali

Viadurini e-commerce për mobilje luksoze Prodhuar në Itali dhe ndërkombëtar me mbi 50,000 produkte

Kategoritë
Flasin Rreth Nesh

VIADURINI - Mobilje Luksoze Artizanale Made in ITALY!

Ne jemi një E-commerce italiane që ende beson se bukuria është një nga forcat kryesore që bashkon të gjithë botën. Kjo është arsyeja pse ne vazhdimisht jemi në kërkim të artizanëve më të mirë që prodhojnë mobilje dizajni në të gjithë Italinë dhe botën. Ne dëgjojmë tregimet e tyre dhe zgjedhim krijimet e tyre për t'i përfshirë ata të gjithë në një koleksion unik "koleksioni VIADURINI" që përmes butikut tonë në internet dorëzojmë me respekt ekstrem në të gjithë botën.
Në faqen tonë do të gjeni vetëm më të mirat e mobiljeve moderne të dizajnit Made in Italy dhe ndërkombëtare!

VIADURINI është një familje e zgjeruar me shumë artizanë të apasionuar pas punës së tyre dhe të bashkuar nga dashuria për bukurinë.

Ne mund të mburremi me një katalog të gjerë, të ndryshëm, mbi 50 mijë produkte të përkthyera në 10 gjuhë të shpërndara në të gjithë botën. Na kontaktoni nëpërmjet servisit tonë HELP DESK, ju përgjigjemi në ITALISHT, ANGLISHT, FRENGJISHT, SPANJISHT, GJERMANISHT, RUSISHT, PORTUGISHT dhe POLAKE.

Një katalog i gjerë i mobiljeve në internet dhe aksesorëve mobilues për të dhënë një faqe me stil ambienteve tuaja, nga dhoma e ndenjes në kuzhinë, nga banjo në dhomën e gjumit, për të shkuar në oborrë dhe jashtë, pa harruar të gjithë linjën e përkushtuar zyrës e përbërë nga tavolina, rafte librash dhe kolltuqe. I japim hapësirë të bollshme dhe aksesoreve së shtëpisë, nga rubinetat deri tek ndriçimi, nga pasqyrat moderne deri tek vaskat freestanding, si dhe tek shtretërit dopio - teke, bazamente për krevat, dyshekë, tavolina, oxhakë elektrikë, radiatorë dizajn, divane për cdo stil dhe shumë më tepër.
Produktet e prodhuara në Itali janë të shënuara me flamurin e duhur Italian në imazhin e produktit.
Në fund të fundit gjithçka që ju po kërkoni në shtëpinë tuaj moderne është në internet me një klik.

Ne zgjedhim për ju markat më të mira italiane dhe evropiane të mobiljeve sipas kritereve të rrepta të vlerësimit, objekte dhe mobilje që do të zbukurojnë ambientet tuaja personale dhe profesionale, duke i bërë ato origjinale dhe unike, që do të dëshmojnë të qëndrueshme. Kjo pasi për ne në Viadurini, cilësia e produktit dhe kënaqësia e klientit vijnë gjithmonë të parat.

Me ne do të zbuloni se blerja e mobiljeve në internet nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë dhe e sigurt!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë