Mobilje Online, Mobilje Luksoze dhe Aksesorë - Dizajn Modern Prodhuar në Itali

Viadurini është e vetmja tregti elektronike italiane për mobilje luksoze Made in Italy dhe ndërkombëtare me një shërbim për mbështetjen e klientëve në 10 gjuhë.

Kategoritë
Servis Dorezimi ne gjithe Shqiperine
Çfarë Thonë Ata Për Ne

VIADURINI - Mobilje Luksoze të Bëra me Dorë Made in ITALY!

Ne jemi një E-commerce italiane që ende beson se bukuria është një nga forcat kryesore që bashkon të gjithë botën. Kjo është arsyeja pse ne vazhdimisht jemi në kërkim të artdashësve më të mirë që prodhojnë mobilje për dizajn në të gjithë Italinë dhe botën. Ne i dëgjojmë tregimet e tyre dhe zgjedhim krijimet e tyre për t'i përfshirë ata të gjithë në një koleksion unik "koleksioni VIADURINI" që përmes butikut tonë në internet dorëzojmë me respekt ekstrem në të gjithë botën.
Në faqen tonë do të gjeni vetëm më të mirat e mobiljeve moderne të dizajnit Made in Italy dhe ndërkombëtare!

VIADURINI është një familje e zgjeruar e shumë artdashësve të apasionuar pas punës së tyre dhe të bashkuar nga dashuria për bukurinë.

Krahas koleksionit ekskluziv VIADURINI mund të gjeni edhe marka të rëndësishme për të kompletuar dekorimin e shtëpisë tuaj: Leucos Lamps, Aldo Bernardi, Il Fanale, Bonaldo, Toscot, Connubia, radiatorët e dizajnit nga Scirocco H, mobilje zyre luksoze, Talenti për natyrë mobilje, Myyour, Varaschin, dhe shumë të tjerë.

Ne mund të mburremi me një katalog të gjerë, të ndryshme, mbi 25 mijë produkte të përkthyera në 10 gjuhë të shpërndara në të gjithë botën. Kontaktoni me ne në shërbimin tonë HELP DESK, ju përgjigjemi në ITALIANE, ENGLISHT, FRANCI, SPANISHT, GJERMANI, RUSISHT, PORTUGUESE dhe POLITIK.

Një katalog i gjerë i mobiljeve në internet dhe aksesorëve mobilues për të dhënë një prekje stili në mjediset tuaja, nga dhoma e ndenjes në kuzhinë, nga banjo në dhomën e gjumit, për të shkuar në kopsht dhe jashtë, pa harruar të gjithë linjën kushtuar zyra e përbërë nga tavolina, rafte librash dhe kolltuqe. Hapësirë të bollshme për arredimin e shtëpive, nga rubinetat deri tek ndriçimi, nga pasqyrat moderne deri tek vaskat e lira, si dhe tek shtretërit dopio - teke, bazamente për krevat, dyshekë, tavolina, zjarrit elektrikë, radiatorë projektues, sofra të stilit skandinav dhe shumë më tepër.
Produktet e prodhuara në Itali janë të shënuara me flamurin e duhur Italian në imazhin e produktit.
Në fund të fundit gjithçka që ju po kërkoni në shtëpinë tuaj moderne është në internet me një klik.

Ne zgjedhim për ju markat më të mira italiane dhe evropiane të mobiljeve sipas kritereve të rrepta të vlerësimit, objekteve të projektimit dhe mobiljeve që të dy do të zbukurojnë hapësirat tuaja personale dhe profesionale, duke i bërë ato origjinale dhe unike, që do të dëshmojnë të qëndrueshme. Kjo pasi për ne në Viadurini, cilësia e produktit dhe kënaqësia e klientit vijnë gjithmonë të parat.

Me ne do të zbuloni se blerja e mobiljeve në internet nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë dhe e sigurt!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në