Tavolina Kopshti Alumini - Tavolina Kopshtesh Metalike

  • :
  • : 5,0
24 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 92.396,83 lek 129.998,45  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 115.221,93 lek 139.163,37  - 17%
Viadurini in the Garden
lek 175.324,72 lek 209.121,82  - 16%
Viadurini in the Garden
lek 41.862,64 lek 52.983,15  - 21%
Viadurini in the Garden
lek 226.755,96 lek 340.183,78  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 77.246,54 lek 112.007,48  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 139.342,78 lek 202.047,04  - 31%
Viadurini in the Garden
lek 152.200,59 lek 215.891,61  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 184.793,65 lek 277.190,48  - 33%
Viadurini in the Garden
lek 93.891,91 lek 131.468,62  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 129.076,47 lek 180.707,06  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 147.819,53 lek 199.556,35  - 26%

Tavolina kopshtesh ose tarracash - të jashtme në alumin për mobilje luksoze: të lehta, të palosshme dhe rezistente.

Farë është më mirë në një ditë të bukur pranvere ose vere për të ftuar miqtë tuaj për një aperitiv në kopshtin tuaj ose në tarracën tuaj? Në faqen tonë të internetit mund të gjeni të gjitha mobiljet e përsosura në natyrë për të krijuar një kopsht magjik.

Për ata që e duan një plotësim të mobiljeve funksionale dhe rezistente, ata mund të zgjedhin ndër shumë modele të tabelave të aluminit në natyrë. Kjo zgjidhje është perfekte nëse keni nevojë të zini hapësirën tuaj të jashtme vetëm kur është e nevojshme. Kjo tryezë është e lehtë, e palosshme dhe e lehtë për t'u lëvizur. 
Ky material është rezistent ndaj ndikimeve dhe gërvishtjeve, kështu që tryeza juaj e kopshtit do të mbetet për shumë vite në kushte optimale, gjithmonë e gatshme për të zbukuruar pjesën e jashtme të shtëpisë tuaj.

Në këtë kategori mund të gjeni shumë modele të tabelave të aluminit: tavolina kafeje të rrumbullakëta ose katrore, ideale për një kënd të vogël relaksimi. Tabelat për të mirëpritur të ftuarin tuaj për një drekë ose një darkë me shandanë. Nëse dëshironi një prekje elegante, zgjidhni aluminin në kombinim në krye në gotë me formë të rrumbullakët.

Të gjitha produktet që kemi në katalogun tonë janë realizuar me materiale me cilësi të lartë dhe ato janë rezultati i një përzgjedhjeje të vëmendshme të bërë nga stafi ous. Mos harroni se nëse keni disa dyshime ose nëse doni një këshillë, ne jemi plotësisht të disponueshëm. Do të jetë kënaqësi për ne që t'ju ndihmojmë të zgjidhni midis modeleve dhe ngjyrave tryezën e kopshtit alumini të përsosur për të pasqyruar personalitetin tuaj!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në