Stoolet e Kuzhinës Moderne - Vende Ideale për Relaksim dhe Komoditet

Karriget moderne të kuzhinës të bëra me mbështetëse të mbështetura të qetë dhe pa mbështetëse. Dizajni modern i më të mirëve të bërë në Itali për vendet e kuzhinës.
71 Produkte
Viadurini Living
lek 68.275,97 lek 95.586,36  - 29%
Viadurini Living
lek 31.695,99 lek 45.959,20  - 31%
Viadurini Living
lek 64.488,40 lek 93.508,18  - 31%
Viadurini Living
lek 65.584,81 lek 98.377,20  - 33%
Viadurini Living
lek 98.676,22 lek 148.014,33  - 33%
Viadurini Living
lek 76.349,49 lek 109.141,88  - 30%
Viadurini Living
lek 46.945,96 lek 57.357,79  - 18%
Viadurini Living
lek 78.342,94 lek 101.865,75  - 23%
Viadurini Living
lek 29.303,85 lek 38.075,07  - 23%
Viadurini Living
lek 30.200,91 lek 39.271,14  - 23%
Viadurini Living
lek 30.200,91 lek 39.271,14  - 23%
Viadurini Living
lek 31.695,99 lek 41.164,93  - 23%
Viadurini Living
lek 28.606,14 lek 37.178,01  - 23%
Viadurini Living
lek 29.104,51 lek 44.254,79  - 34%
Faqe 1 të 2

Stilet e dhomës së ndenjes me kuzhinë ose dhomen e ndjenjes moderne me vende të rehatshme të bëra në Itali dhe mbështetëse fikse ose të mbështjellura.

Një kuzhinë ose një dhomë që jetojnë me një dizajn modern kanë nevojë për stola me një stil unik, por mbi të gjitha me cilësi, në këtë seksion kemi dashur të mbyllim materialet më të mira dhe komoditetin e sediljes.

Ne dëshirojmë të garantojmë përvojën më të mirë për ata që blejnë në faqen tonë, duke i dhënë rëndësi 3 faktorëve kryesorë: çmimit, cilësisë dhe stilit.

Mund të gjeni karrige në dru, lëkurë, metal, plastikë ose pëlhurë. Përshtatje, fikse, stackable dhe ergonomike për të kënaqur çdo shije dhe nevojë tuaj.

Shërbimi ynë i Shërbimit të Ndihmës është gjithmonë i gatshëm t'ju shoqërojë dhe ju udhëzojë për të blerë, propozuar dhe rregulluar porosinë sipas nevojave tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në