Mobilje kopsht - Dizajn me Cilësi të Lartë

  • Komente :
  • : 5,0
1256 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 208.216,80 lek 291.443,71  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 30.998,28 lek 43.357,74  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 22.725,43 lek 31.795,67  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 122.797,08 lek 171.935,84  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 62.893,63 lek 88.110,89  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 195.857,34 lek 274.200,28  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 138.744,75 lek 194.262,58  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 46.347,92 lek 64.787,42  - 28%
Viadurini in the Garden
lek 92.994,86 lek 130.172,87  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 20.632,30 lek 28.905,15  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 41.364,27 lek 57.909,98  - 29%
Faqe 1 të 27

Artikuj kopshtesh për të arreduar pjesën e jashtme të shtëpisë tuaj me modelin Made in Italy

Në këtë seksion të veçantë kushtuar mobiljeve të kopshtit do të gjeni shumë propozime për të provuar hapësirën e jashtme të shtëpisë tuaj që është një kopsht i bukur dhe i madh apo një tarracë e vogël apo e madhe në verë dhe dimër. Jemi të sigurt që secili prej jush do të gjejë mobilje dhe pajisje shtesë origjinale për të menaxhuar më mirë hapësirën tuaj në natyrë: karriget e rehatshme, sallat e dizajnit modern për të akomoduar miqtë, tavolinat dhe karriget për të organizuar dreka dhe darka në ajër të hapur, si dhe kolltuqe lëkundëse dhe lëkundëse që do të argëtojë edhe më të voglin e familjes suaj.

Ne mendojmë se krijimi i një ambienti funksional dhe harmonik ku të kaloni mbrëmjet e ftohta të verës me miqtë ose të luani me dëborën në dimër me fëmijët tuaj është thelbësore, kjo është arsyeja pse ne ofrojmë mundësinë që të zgjidhni nga një gamë e gjerë artikujsh mobilje në natyrë, plotësime dhe objekte të dobishme për ta bërë hapësirën edhe më të jetueshme dhe të rregullt. Kopshti do të bëhet kartela e vizitës së shtëpisë tuaj. Ajo pjesë e shtëpisë më e përdorur në ditët e nxehta të verës, si nga fëmijët ashtu edhe nga të rriturit, ku mund të kaloni momente të lumtura për të luajtur me miqtë tuaj të kafshëve.

Ne kemi zgjedhur produktet më të mira me një çmim të jashtëzakonshëm për t'ju ofruar në dyqanin tonë online. Artikujt tanë janë të një cilësie të lartë të bërë në Itali. Nëse keni ndonjë pyetje, dyshim ose shqetësim, biseda jonë në internet është aktive për t'ju ndihmuar të zgjidhni artikujt që mund të mbushin më mirë hapësirën që keni në dispozicion në një mënyrë harmonike. Ne do t'ju ndihmojmë në çdo hap të procesit të blerjes: nga këshillat për mobilimin e kopshtit, deri në zgjedhjen e produktit optimal, deri në pagesën përfundimtare. Falë produkteve në faqen tonë ju mund të krijoni një ambient të jashtëm të pajisur me të gjitha komoditetet e nevojshme për relaksimin tuaj, në përputhje me shijet tuaja dhe në harmoni me personalitetin tuaj që do t'ju lejojë të ndiheni plotësisht në lehtësi në tarracë apo kopsht në shtëpi.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në