Tavolina Kafeje Prej Guri - Dizajni Italian

  • Komente :
  • : 5,0
Tavolina guri kafeje të bëra nga zejtarëaftë italianë për të mobiluar dhomën e ndenjes me një stil modern dhe të thjeshtë. Tavolinë kafeje prej guri dhe qelqi ose me majë mermeri për një prekje luksi në shtëpi.
18 Produkte
Viadurini Living
lek 119.791,15 lek 140.930,76  - 15%
Viadurini Living
lek 138.897,90 lek 163.409,30  - 15%
Viadurini Living
lek 60.637,80 lek 71.338,59  - 15%
Viadurini Living
lek 110.929,39 lek 130.505,17  - 15%
Viadurini Living
lek 118.081,77 lek 138.919,73  - 15%
Viadurini Living
lek 102.112,61 lek 120.132,49  - 15%
Viadurini Living
lek 96.174,80 lek 113.146,81  - 15%
Viadurini Living
lek 86.863,20 lek 102.192,00  - 15%
Viadurini Living
lek 83.309,50 lek 98.011,18  - 15%
Viadurini Living
lek 79.755,80 lek 93.830,36  - 15%
Viadurini Living
lek 148.445,66 lek 174.641,95  - 15%

Tavolina kafeje me dizajn modern në gur dhe qelqi të bëra në Itali për shtëpinë e stilit italian.

Shpesh referuar tryezave të dhomave të ndenjes, tavolinat e ulëta dhe të vogla të kafesë po shijojnë sukses në rritje dhe përhapjen në përgjithësi, si mobiljet në stilin natyror. Pranë tabelave anësore tradicionalegurëve lavë, të cilët njohin një shpërndarje të kufizuar, tabelat e kafesë me fosile dhe guri natyror po e imponojnë veten si trend për shkak të modelit të tyre modern, por në të njëjtën kohë ekzotik dhe natyror.

Në Viadurini do të gjeni një përzgjedhje të tavolinave prej guri elegante të përsosur për të furnizuar dhomën e ndenjes, zonën tuaj të jetesës dhe jo vetëm (disa modele mund të gjejnë një hapësirë të mirë në dhomën e gjumit).
Ne kemi zgjedhur për ju në katalogun tonë në internet lloje të ndryshme të tabelave prej guri fosile dhe natyrore, me këmbë prej guri të lartë dhe metali, me bazën prej guri dhe rafte xhami, me kompensatë detare ose strukturë tekstil me fije qelqi të mbuluar me pllaka guri nga mjeshtrit të aftë.
Ju gjithashtu mund të gjeni forma të ndryshme të disponueshme: katrore, drejtkëndëshe, ovale, gjashtëkëndore, konike, cilindrike dhe të tjera më shumë pikëza, gjysmëhëna, presje, etj.

Gjeni modelin tuaj të këtyre tabelave anësore fantastike dhe na kontaktoni që të keni kuotimin tuaj të personalizuar për të furnizuar në një mënyrë moderne dhe natyrore dhomën tuaj të jetesës.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në