Ndriçim - Llamba Tavoline Shabby

4 Produkte

Llambë tryezash elegant Shabby kombinon dizajnin në përputhje me trendet aktuale dhe stilin dhe dizajnin italian.

Midis të gjitha zgjidhjeve ju me siguri do të gjeni më të përshtatshmet për ju dhe për nevojat tuaja, duke kombinuar një funksionalitet të lartë me një stil që mund të pasurojë çdo lloj tryeze ose tavolinë zyre.

Propozimet tona, të zgjedhura me kujdes nga stafi ynë, bëjnë të mundur një ndriçim elegant dhe chic, përkundër dizajnit të ri që sjell vitet e kaluara. Midis llambave të tryezës shabby ka mundësi që karakterizohen nga dizajni italian dhe marka e bërë në Itali që, së bashku me cilësinë e lartë të materialit të përdorur, lejojnë krijimin e një produkti që do të mbetet i pandryshuar me kalimin e kohës.

Zgjidhni ndriçimin më të përshtatshëm për nevojat tuaja dhe stilin tuaj të mobiljeve dhe largoheni nga stili dhe dizajni i llambave tona të tryezës shabby. Mos dilni për të na kontaktuar përmes formatit të dedikuar në faqen e internetit, përmes postës elektronike ose përmes telefonit për ndonjë dyshim ose pyetje. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes duke e bërë atë më të lehtë dhe më të shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në