Ndriçimi - Llamba Dyshemeje Shabby

1 Produkt

Llambat me dysheme të butë të dizajnit italian për shitje në internet për shtëpinë tuaj të prodhuar në Itali.

Veçori e atyre zgjidhjeve të ndriçimit është pa dyshim stili i rafinuar i cili është krijuar për ata që preferojnë një stil klasik pa hequr dorë që të ndjekin trendin.

Proposaldo propozim i këtij seksioni zgjidhet me kujdes nga stafi ynë duke ndjekur standarde të qarta, në mënyrë që t'i sigurojë klientit cilësi të lartë të produktit dhe një funksionalitet të mirë. Stili i shabby karakterizohet nga një dizajn i ri dhe forma klasike të kombinuara me dekorime dhe textures që kujtojnë vitet e kaluara.
Linjat mëkatare dhe materialet e përdorura rrisin elegancën dhe sharmin duke i dhënë një prekje elegante çdo ambienti dhe marka e bërë në Itali garanton vlerën.

Zgjidhni llambën tuaj të dyshemesë dhe trajtojeni veten me një copë mobilje që tërheq vëmendjen e të gjithë mysafirëve tuaj duke krijuar lojëra të lehta dhe atmosferë magjike. Për çdo dyshim ose pyetje mos dilni për të kontaktuar stafin tonë i cili do të jetë në dispozicionin tuaj të plotë për t'ju ndihmuar dhe këshilluar gjatë gjithë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në