Ndriçimi - Llamba Muri Klasike

31 Produkte
Viadurini by Sideform
lek 21.928,05 lek 25.167,42  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 13.156,83 lek 15.075,53  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 15.249,96 lek 17.442,76  - 13%
Toscot
lek 16.246,70 lek 23.522,81  - 31%
Toscot
lek 18.838,18 lek 27.310,39  - 31%
Toscot
lek 19.934,59 lek 28.905,15  - 31%
Viadurini Lighting
lek 21.030,99 lek 29.403,52  - 28%
Viadurini Lighting
lek 22.027,72 lek 30.798,94  - 28%
Viadurini Lighting
lek 15.748,33 lek 22.027,72  - 29%
Viadurini Lighting
lek 74.555,37 lek 104.357,58  - 29%
Ferroluce
lek 11.761,41 lek 15.249,96  - 23%
Faqe 1 të 2

Llamba muri me një stil klasik; aplikim me shandan xhami, druri ose pëlhurë, për prodhimin në Itali.

Në këtë faqe do të gjeni të gjitha zgjidhjet më të mira për një ndriçim origjinal falë formave dhe linjave të kësaj pjese të mobiljeve.

Zgjedhur me kujdes nga stafi ynë për të ofruar vetëm më të mirat e dizajnit, kjo përzgjedhje e llambave të murit jep një atmosferë të pazakontë dhe të rafinuar, duke kombinuar elementin funksional me stilin klasik. Këto llamba janë dizajnuar për të gjithë ata që e duan një stil jo veçanërisht ekstravagant dhe preferojnë një dizajn minimal që kombinon në mënyrë të përsosur me llojet e ndryshme të mobiljeve. Falë përdorimit të materialeve me cilësi të lartë, këto objekte mbeten të pandryshuara me kalimin e kohës duke ruajtur ndikimin e tyre vizual.

Zbuloni propozimet në katalogun tonë dhe le të tërhiqeni nga modelimi klasik i llambave tona të murit.
Për ndonjë dyshim ose për të kërkuar një kuotë mos dilni për të kontaktuar stafin tonë që do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë gjatë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në