Ndriçimi - Llamba Dyshemeje Klasike

Llampa dyshemeje klasike të bëra në stilin e art deco nga mjeshtrit italianë. Thjeshtësi dhe elegancë në një llambë dyshemeje tradicionale që arredon...
Lexoni të gjitha
18 Produkte
Viadurini Lighting
lek 206.030,72 lek 257.538,40  - 20%
Viadurini Lighting
lek 206.030,72 lek 257.538,40  - 20%
Viadurini Lighting
lek 222.696,65 lek 278.370,81  - 20%
Viadurini Lighting
lek 217.192,31 lek 271.490,38  - 20%
Viadurini Vetro di Venezia
lek 97.625,68 lek 122.032,11  - 20%
Viadurini Vetro di Venezia
lek 92.962,28 lek 116.202,85  - 20%
Viadurini Vetro di Venezia
lek 92.962,28 lek 116.202,85  - 20%
Viadurini Vetro di Venezia
lek 101.524,60 lek 126.905,75  - 20%
Viadurini Vetro di Venezia
lek 89.980,76 lek 112.475,95  - 20%
Viadurini Lighting
lek 341.804,58 lek 427.255,72  - 20%
Viadurini Lighting
lek 406.480,64 lek 508.100,80  - 20%
Viadurini Living
lek 93.497,43 lek 116.871,78  - 20%
Viadurini Living
lek 95.026,42 lek 118.783,02  - 20%
Viadurini Living
lek 65.134,77 lek 81.418,45  - 20%
Viadurini Living
lek 66.663,74 lek 83.329,68  - 20%
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në