Idetë e Dhomës së Ndenjes - Dizajni më i Mirë Italian

  • :
  • : 5,0
1441 Produkte
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Viadurini Italian Sofas
lek 2.239.053,17
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Le Zie di Milano
lek 34.187,82
Viadurini Italian Sofas
lek 1.479.943,97
Viadurini Living
lek 139.641,81 lek 195.458,65  - 29%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Viadurini Living
lek 761.301,99
Viadurini Living
lek 113.427,82 lek 158.878,69  - 29%
Viadurini Living
lek 50.833,21 lek 71.166,49  - 29%
Viadurini Living
lek 22.924,78 lek 32.094,69  - 29%
Stile Relax
lek 183.697,24 lek 247.986,31  - 26%
Viadurini Living
lek 54.919,79 lek 76.847,84  - 29%
Viadurini Collection by BRICALE™
lek 533.748,66
Viadurini Italian Sofas
lek 1.082.846,93
Viadurini Living
lek 97.978,51 lek 137.249,65  - 29%
Faqe 1 të 31

Mobilim i dhomave të ndenjes në Itali me një dizajn elegant, klasik, me shkëlqim elegant ose të cilësisë së mirë: tavolina, sofas, kolltuqe dhe rafte librash.

Ne kemi përgatitur vetëm për ju një katalog të gjerë të mobiljeve moderne për dhomën e ndenjes.
Nëse jeni një dashnor i dizajnit dhe i modernitetit, nëse jeni ai që nuk kënaqet me pak, nëse dëshironi më të mirën për ju dhe mysafirët tuaj, atëherë jeni në vendin e duhur.

Viadurini është një tregti elektronike për shitjen e arredimit të të gjitha hapësirave tuaja të jetesës, nga dhoma gjumi në dhomën e ndenjes, nga kuzhina deri tek studimi. Productdo produkt që shihni është zgjedhur me kujdes për të siguruar më të mirën në treg për sa i përket çmimit. Duke ju lejuar të blini komponentët e mobiljeve klasik ose modern, ato mund të plotësojnë ose ta bëjnë më të mirë çdo dhomë të shtëpisë.

Në këtë pjesë të faqes sonë të internetit mund të gjeni disa ide si divan pëlhurëveshur me susta 2 ose 3 vende, divan për krevat lëkure për të pasur një krevat shtesë confortable dhe kolltuqe moderne apo skandinave të reclinave për të pasur relaksimin më të mirë në dhomën tuaj të jetesës. Por idetë nuk ndalen këtu mund të gjeni edhe mobilje si tavolina kafeje me mermer dhe tavolina anësore të xhamit për të vendosur pranë dhomave të bukura të dhomave të ndenjes si dollapët moderne ose tavolina modulare televizive prej guri dhe qelqi.

Zgjidhni orendi unike dhe origjinale që ju lejojnë të shprehni kreativitetin tuaj në maksimum. Dhe mos hezitoni të na kontaktoni për ndonjë pyetje ose informacion shtesë, do të jetë kënaqësi për ne t'ju ndihmojmë të identifikoni pjesën e mobiljeve të jetesës që mund të jenë të përsosura për shtëpinë tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në