Ndriçimi - Llamba Dyshemeje Moderne

65 Produkte
Viadurini Living
lek 170.241,40 lek 238.318,03  - 29%
Viadurini Lighting
lek 11.063,70 lek 15.449,31  - 28%
Viadurini Lighting
lek 290.446,98 lek 400.816,83  - 28%
Viadurini Lighting
lek 48.740,08 lek 77.545,55  - 37%
Viadurini Lighting
lek 47.344,66 lek 64.862,17  - 27%
Viadurini Lighting
lek 86.516,12 lek 100.168,33  - 14%
Viadurini Lighting
lek 58.109,34 lek 80.771,97  - 28%
Viadurini Lighting
lek 97.978,51 lek 136.190,13  - 28%
Viadurini Lighting
lek 235.925,87 lek 327.936,97  - 28%
Viadurini Lighting
lek 163.363,96 lek 227.075,91  - 28%
Viadurini Lighting
lek 98.078,19 lek 135.347,90  - 28%
Viadurini Lighting
lek 107.048,75 lek 147.727,28  - 28%
Viadurini Living
lek 41.065,25 lek 53.424,71  - 23%
Viadurini Living
lek 40.766,24 lek 53.026,01  - 23%
Viadurini Living
lek 29.802,22 lek 38.772,78  - 23%
Viadurini Living
lek 64.588,07 lek 83.924,62  - 23%
Viadurini Living
lek 78.741,63 lek 102.364,12  - 23%
Toscot
lek 66.382,18 lek 92.895,19  - 29%
Viadurini by Sideform
lek 12.359,44 lek 14.203,40  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 44.155,12 lek 50.584,02  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 45.650,21 lek 52.328,30  - 13%
Viadurini by Sideform
lek 45.650,21 lek 52.328,30  - 13%
Faqe 1 të 2

Llambat moderne të dyshemesë për të ndriçuar shtëpinë tuaj të projektimit me stilin Made in Italy.

Këtu do të gjeni idetë më origjinale për ndriçimin e mjedisit tuaj me një dizajn funksional dhe bashkëkohor ideal për të gjithë hapësirën tuaj.

Llambat e dyshemesë së kësaj kategorie janë zgjedhur në mënyrë të kujdesshme nga stafi ynë për t'ju ofruar vetëm më të mirat e dizajnit duke kombinuar dy aspekte themelore, funksionalitetin e produktit dhe cilësinë e lartë që lejon që llamba të mbetet e pandryshuar me kalimin e kohës.
Falë disa propozimeve ju me siguri mund të gjeni zgjidhjen më të përshtatshme për ju midis më minimale ose midis atyre më inovative dhe të pazakonta, gjithnjë të bashkuara nga eleganca.
Krijuar duke ndjekur një stil modern, ato janë perfekte për ata që duan të japin një prekje elegante dhe të stilit të lartë në çdo mjedis edhe falë materialeve inovative të përdorura, siç është polietileni.

Zbuloni të gjitha zgjidhjet e mundshme për ndriçimin tuaj në katalogun tonë dhe trajtojeni veten me një copë mobilje në gjendje të tërheq vëmendjen. Një staf i trajnuar mirë është në dispozicionin tuaj të plotë për t'ju ndihmuar gjatë blerjes dhe për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja. Na dërgoni një email në adresën tonë postare zgjedhore ose na kontaktoni me telefon, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në