Shërbimi i Tryezës për Tabelën Luksoze: Takëm, Pjata dhe gGta të Bëra në Itali

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
362 Produkte
Viadurini Living
lek 629.120,84 lek 740.142,16  - 15%
Viadurini Decor
lek 29.022,61 lek 34.144,24  - 15%
Viadurini Decor
lek 16.074,06 lek 18.910,66  - 15%
Viadurini Decor
lek 16.074,06 lek 18.910,66  - 15%
Viadurini Decor
lek 16.074,06 lek 18.910,66  - 15%
Viadurini Decor
lek 21.432,09 lek 25.214,21  - 15%
Viadurini Decor
lek 21.432,09 lek 25.214,21  - 15%
Viadurini Decor
lek 21.432,09 lek 25.214,21  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 9.599,78 lek 11.293,86  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 9.599,78 lek 11.293,86  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 9.599,78 lek 11.293,86  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 9.376,54 lek 11.031,22  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 9.376,54 lek 11.031,22  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 13.022,96 lek 15.321,13  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 7.218,45 lek 8.492,29  - 15%
Viadurini Kitchen
lek 6.920,78 lek 8.142,09  - 15%
Faqe 1 të 16

Designaj dhe kafe dizajni italiane, enët, gotat dhe sjell toptha për tryezën dhe kuzhinë.

Nëse e doni luksin, elegancën dhe rafinimin, do ta pëlqeni këtë seksion kushtuar të gjithë atyre produkteve të stilistëve të domosdoshëm për të përgatitur një tryezë që pasqyron dëshirat tuaja. Asnjë detaj nuk do të anashkalohet, fjalët kyçe janë bukuri dhe stil për t'i bërë tabelat tuaja unike dhe të çmuara.

Ne ju kërkuam më të mirën dhe i gjetëm në koleksionin e porcelanit dhe kristaleve Versace Home. Në koleksionin e parë mbizotërojnë ngjyrat e kuqe / ari dhe blu / ari, ngjyrat gjithnjë sinonim i familjes mbretërore dekorojnë me hijeshi dhe sofistikim shërbimin e tryezës (pjata, tureens, furrë), shërbimet e çajit dhe setin e mrekullueshëm me gota kafeje. Në koleksionin e dytë në vend të skajeve të praruara zbukurimet e stolisura për verë, fyell për shampanjë dhe kavanoza për të mbajtur verë dhe hidhërime.

Më në fund, për të përfunduar këtë tryezë të mrekullueshme nuk mund të humbasë takëm e firmosura Rosenthal Sambonet. Takëma me stile të ndryshme: bon-ton, klasik dhe me një prekje moderniteti për të kënaqur dëshirat e të gjithë juve. Stile të ndryshme, por të bashkuara nga bukuria dhe shkëlqimi që burojnë nga çdo pirun, thikë apo lugë e veçantë e shërbimit.

Zbuloni se si ta bëni tryezën tuaj një perlë e vërtetë e luksit!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në