Made in Italy

24 Takëme çeliku të falsifikuara të lëmuara me Origami Prodhuar në Itali - Osaka

 • Made in Italy
 • Kod: OSAKA1
Lekë 35,098 Lekë 43,872 -20%
Material çeliku
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

24 Takëme çeliku të prodhuara në Itali

Set me 24 takëme prej çeliku të farkëtuar në stil të përsosur japonez, tërësisht Prodhuar në Itali. Një referencë për idenë e pastërtisë në ekuilibër midis lehtësisë së dorezës në katror dhe rrumbullakësisë së kupave të lugës.
Gdhendjet me grusht në dorezë ndjellin tekstura tipike japoneze.

Ky grup takëmesh prej çeliku inox është një simbol i vërtetë i elegancës dhe sqimë . Çdo pjesë është e zbukuruar me një dizajn të ndërlikuar të gdhendur që jo vetëm shton një prekje të stilit unik , por gjithashtu ofron një teksturë të këndshme në prekje, duke rritur përvojën e veshjes.

Takëmet kanë linja të pastra, moderne, me dorezën e detajuar në kontrast të bukur me sipërfaqet e lëmuara të enëve, duke dhënë një pamje bashkëkohore që mund të lartësojë çdo ambient tavoline. Ky grup është i përsosur për ata që kërkojnë të kombinojnë funksionalitetin e përditshëm me një estetikë unike të dizajnit .

Ideale për darka elegante ose për t'i shtuar një prekje të klasit tavolinave të përditshme, ky grup takëmësh është një shprehje e luksit modern . Perfekt për ata që vlerësojnë artikujt që kombinojnë bukurinë dhe prakticitetin , ky set është krijuar për të bërë përshtypje dhe për të shërbyer bukur me kalimin e kohës.

Seti përfshin:

 • 6 thika
 • 6 pirunë
 • 6 lugë gjelle
 • 6 lugë çaji
Përfundimet e disponueshme:
 • Çeliku i lëmuar me teksturë PVD Zi
 • Çeliku i lëmuar me teksturë shampanjë PVD
 • Çeliku i lëmuar me teksturë
Dimensionet:
 • thikë: 9 inç
 • pirun: 21.8 cm
 • lugë: 21.0 cm
 • lugë çaji: 14.5 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro