Ndriçimi - Llamba Muri Vintage

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
Drita muri vintage prej bronzi nga mjeshtrit italianë për të kompletuar dekorimin e një dhome në stil retro. Drita muri industriale prej hekuri dhe alumini për të dekoruar muret m...
Lexoni të gjitha
109 Produkte
Faqe 1 të 5
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në