Made in Italy

Aplikim Vintage me Dizajn me Pikturë Dore të Zbukuruar me Hekur dhe Qeramikë - Asti

  • Made in Italy
  • Kod: C14008.DEC.LOB
Lekë 23,269
Material qeramike dhe hekuri
Koha e dërgimit 20 dite pune
Vlerësimi i IP 20
Prizë dhe lloji i rrymës 1 x maksimumi 75 W - E27
Thellësia (cm) 31
Lartësia (cm) 16
diametër (cm) 22

Llambë muri prej hekuri dhe qeramike vintage e lyer me dorë e prodhuar në Itali nga Ferroluce.

Llamba e murit është tërësisht prej hekuri dhe qeramike me dekorime me fije blu të lyera me dorë të cilat nxjerrin në pah aftësitë dhe aftësitë manuale të zejtarëve.
Dizajni karakterizohet nga format e thjeshta dhe thelbësore tipike të harmonisë së së kaluarës.

Prandaj është një pjesë unike dhe origjinale , pasi çdo krijim do të jetë i ndryshëm nga njëri-tjetri, duke kombinuar mjeshtërinë e traditës italiane me cilësinë e materialeve.
Vëmendja ndaj detajeve më të vogla dhe kërkimi i teknikave gjithnjë e më të reja e bëjnë llambën të paimitueshme dhe të vlefshme.

Prodhimi ekskluzivisht italian është një burim krenarie dhe vlerash, i aftë për t'i dhënë komplementit një personalitet unik për të kënaqur kërkesat e klientëve më kërkues.

NB : llamba nuk është e përfshirë. Dekorimet mund të personalizohen, për më shumë informacion na kontaktoni duke plotësuar formularin përkatës. Duke qenë se këto janë artikuj të punuar me dorë, ngjyrat reale mund të ndryshojnë nga ato të paraqitura në foto.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro