Bidet Pezullohet dhe në Tokë me një Banjo me Dizajn Modern të Prodhuar në Itali

Bidet banjo, dekor shëndeti i projektimit bidet pezulluar ose tokë. Bidetet e bëra për tu futur në çdo lloj banjo falë formave klasike dhe formave më origjinale, të dizajnuara për funksionalitetin e tyre por edhe për estetikën e tyre , këto bidete janë zgjedhja ideale për çdo shtëpi.
24 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 65.485,13 lek 91.699,12  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 87.413,18 lek 122.398,39  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 87.014,49 lek 121.800,34  - 29%
Viadurini Bathroom
lek 136.950,63 lek 205.425,96  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 63.790,69 lek 95.686,03  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 69.472,05 lek 104.257,90  - 33%
Viadurini Bathroom
lek 67.279,24 lek 100.968,70  - 33%

Bidet e banjës të pezulluara ose në tokë për pajisje banjo të stilit modern italian.

Bidet janë bërë jo vetëm elemente funksionale, por dizajn me forma gjithnjë e më moderne dhe të rafinuara. Bidet i pezulluar i stilit modern për ata që duan rehati në pastrimin e banjës dhe bidet nga toka për ata që kanë një banjo klasike.
Sa për kavanozët e tualetit ose të ujit (që shiten përgjithësisht në çifte), nuk është për t'u habitur që për bidetet qeramika është materiali i zgjedhur nga shumica e rasteve. Ka modele të formave sinusioze dhe të tjera me forma më të sheshuara që dekorojnë banjën me personalitet të madh. E bardha është ngjyra më e kërkuar, por kohët e fundit bidet me ngjyra janë gjithashtu në trend, ndërsa e zezaose modele me ngjyrë shampanje janë të dizajnuara për mjediset më elegante.

Nëse doni një kuotë të personalizuar mos hezitoni të na kontaktoni, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë gjatë blerjes dhe në zgjedhjen e mobiljeve më të mira për ju.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në