Made in Italy

Bidet klasik me një vrimë në qeramikë të bardhë të bërë në Itali - Marwa

 • Made in Italy
 • Kod: MARWABISOSP
lek 63.796,24 lek 75.054,39 -15%
Material qeramike
Masat L 36,5 x D 56 x H 33 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Dizajnoni bidet klasik në qeramikë të bardhë të bërë në Itali.

marwa   është një bidet i qëndrueshëm në mur me një vrimë të vetme me furnizim të jashtëm të prodhuar në Itali në qeramikë të bardhë .
Falë kombinimit të butësisë dhe dizajnit do të jetë perfekte të jesh protagonist i banjës suaj.

Qeramika është një nga materialet mbizotëruese kur bëhet fjalë për banjën, siç është:
 • i fortë
 • veshin rezistent
 • lehtë për tu pastruar
 • hypoallergenic
Linja Marwa përfshin elemente të dizajnit klasik , të cilat tërheqin frymëzimin nga stili i të tridhjetave. Linjat thelbësore dhe të pastra që kujtojnë ato të Art Decò, rikrijojnë harmonitë dhe përpjesëtimet e përsosura.

NB: Paketimi i fiksimit dhe mbështetja universale e përfshirë në çmim.
Apsezmat, sifoni dhe aksesorët nuk përfshihen në çmim. Nëse dëshironi t’i blini ato, mos hezitoni të na kontaktoni. Availableshtë gjithashtu në dispozicion në versionin e zi qeramik. Kërkoni kuotën tuaj duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në