Made in Italy

Bidet në Qeramikë Klasike e Bardhë ose e Zezë nga Ground Made in Italy - Marwa

 • Made in Italy
 • Kod: MARWABIDET
Lekë 47,490 Lekë 52,767 -10%
Material qeramike
Koha e dërgimit 4 javë pune

Bidet i bardhë qeramik i stilit klasik i bërë në Itali, Marwa.

Marwa është një bidet në këmbë me një dizajn të cilësisë së mirë , ergonomi e jashtme / e brendshme, e disponueshme me 1 ose 3 vrimat e çezmës (të specifikohet kur porositni), L 590 mm.

Shtë në dispozicion në dy madhësi të ndryshme :
 • L 36 x D 59 x H 40.5 cm 1-3 vrimat e çezmës - L 590 mm;
 • L 34.5 x P 55 x H 38 cm 1-3 vrimat e çezmës - L 550 mm.
E punuar me dorë në Itali në qeramikë.
Qeramika është një nga materialet mbizotëruese kur bëhet fjalë për banjën, pasi është: e qëndrueshme
 • veshin rezistent
 • lehtë për tu pastruar
 • hypoallergenic
Dekoroni banjën tuaj me këtë aksesor klasik aksesor, të frymëzuar nga stili i viteve 1930. Linjat thelbësore dhe të pastra që kujtojnë ato të Art Deco, rikrijojnë harmonitë dhe proporcionet e përsosura.

NB: Kompleti fiksues i përfshirë në çmim.
Apsezmat, sifoni dhe aksesorët nuk përfshihen në çmim. Për informacion dhe / ose citime na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkesë Informacion ".

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro