Pasqyrë Vintage - Stili Retro në Dru dhe Metal

47 Produkte
Viadurini Decor
lek 42.460,67 lek 63.691,02  - 33%
Viadurini Living
lek 22.924,78 lek 32.493,38  - 29%
Viadurini Living
lek 37.377,35 lek 56.813,58  - 34%
Viadurini Living
lek 26.413,33 lek 36.081,61  - 27%
Viadurini Living
lek 34.785,86 lek 47.444,32  - 27%
Viadurini Living
lek 18.240,15 lek 29.503,20  - 38%
Viadurini Living
lek 18.240,15 lek 29.503,20  - 38%
Viadurini Living
lek 106.749,74 lek 150.705,51  - 29%
Viadurini Living
lek 175.524,06 lek 238.517,37  - 26%
Viadurini Living
lek 206.622,02 lek 281.376,74  - 27%
Viadurini Living
lek 102.065,11 lek 155.091,11  - 34%
Viadurini Living
lek 190.275,66 lek 261.342,47  - 27%
Viadurini Living
lek 139.442,46 lek 195.558,33  - 29%
Viadurini Living
lek 148.213,68 lek 212.502,73  - 30%
Viadurini Living
lek 232.337,64 lek 324.335,78  - 28%
Viadurini Living
lek 203.731,51 lek 274.698,65  - 26%
Viadurini Living
lek 269.415,99 lek 333.904,38  - 19%
Viadurini Living
lek 152.300,27 lek 209.911,23  - 27%
Viadurini Living
lek 112.431,09 lek 157.483,27  - 29%
Faqe 1 të 2

Pasqyra vintage mënjanë për një prekje të stilit retro dhe klasik të bërë në Itali

A doni të keni një element të ri, origjinal dhe inovativ për dhomën tuaj të gjumit, por në të njëjtën kohë t’i jepni një shije retro ? Jemi të sigurt që këto pasqyra të cilësisë së mirë do t'ju pëlqejnë.

Përdorimi i pasqyrave të cilësisëmirë mund të jetë një sukses i shkëlqyeshëm.

Në rastin e pasqyrave të cilësisëmirë, ato ndihmojnë në ringjalljen e atmosferës duke dhënë dinamizëm në çdo dhomë .

Pasqyra e cilësisë së mirë nuk mund të mungojë në një  dhomë gjumi  ose në një dhomë; ne vendosemi çdo ditë duke kërkuar në pasqyrë.

Arsyeja që e bën atë një element protagonist si mobiljet e tjera të pranishme. Meqenëse ne duam të japim 
elegancën e pasqyrës për ta bërë atë yll, është thelbësore ta instaloni atë në një vend qendror ku vihet re: duhet të jetë një element tërheqës .

Duhet të kujtojmë gjithashtu, që përveç funksionit të tij dekorativ , është një element që ne përdorim çdo ditë për të vëzhguar veten.

Vendet kryesore për të vendosur një pasqyrë të cilësisë së mirë në dhomën tuaj:
  • Përballë shtratit: merr simetri me shtratin. Këtu mban ekuilibrin e dhomës në simetri me shtratin dhe mbetet një element tërheqës.
  • Në një mur anësor: në çdo mur anësor; fiton rëndësi si element dekorativ në këtë zonë.
Do hije mund të përkthehet në një koncept të cilësisë së mirë : gjithçka varet nga mënyra se si është punuar materiali, modeli, si dhe forma e vetë objektit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në