Stola Kopshtesh - Stol Kopshti Metalik

15 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 278.386,56 lek 391.953,91  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 68.475,32 lek 96.269,12  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 52.328,30 lek 62.539,80  - 16%
Viadurini in the Garden
lek 115.421,27 lek 150.517,12  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 61.797,23 lek 71.393,75  - 13%
Viadurini in the Garden
lek 105.254,64 lek 137.025,39  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 84.422,99 lek 109.901,39  - 23%
Viadurini in the Garden
lek 96.184,40 lek 137.548,67  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 35.782,59 lek 50.135,50  - 29%

Stola kopshtesh të përshtatshme si për një kontratë ashtu edhe për një mjedis shtëpiak dhe privat - Stili modern i dizajnit italian i përshtatshëm.

Ndër propozimet tona mund të gjeni stolin e kopshtit teak, të firmosur nga marka e famshme italiane Talenti, për ata që e duan luksin dhe stilin klasik.
Ose stol kopshti metalik i bërë nga alumini i pikturuar që mund të personalizohet për sa i përket ngjyrës. Një stil modern dhe i bërë në Itali cilësi për ata që e duan thjeshtësinë e linjave dhe formave.

Por ne të Viadurini mendojmë edhe për ata që preferojnë origjinalitetin e formave duke propozuar një markë të re të quajtur Slide që krijojnë stola në natyrë të bëra nga polietileni si pankina me formën e dashurisë së shkruar të përshtatshëm për sa i përket ngjyrës apo sediljes modulare të Snake në krijoni kompozime të stileve unike me një dritë rrezatuese.

Për një kuotë të personalizuar, ju lutemi na kontaktoni, ne do të jemi të lumtur të krijojmë vlerësimin tuaj dhe t'ju japim të gjitha informacionet që ju nevojiten për të vazhduar me blerjen. Ne jemi në dispozicion përmes bisedës përkatëse, numrit të telefonit që ju gjeni në faqe dhe adresës sonë të postës elektronike.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në