Pëlhura me Kuzhinë prej Liri Dizajni Modern - Tekstile Luksoze të Bëra në Itali

7 Produkte
Viadurini Textile
lek 8.424,47 lek 9.911,14  - 15%
Viadurini by Marchi 1633
lek 20.678,26 lek 24.327,36  - 15%
Viadurini by Marchi 1633
lek 23.588,53 lek 27.751,20  - 15%
Viadurini by Marchi 1633
lek 11.794,26 lek 13.875,60  - 15%

Përparesa kuzhine profesionale dhe shtëpiake italiane prej liri dhe pambuku me cilësi të lartë

Kapelat tona janë bërë kryesisht në liri ose pambuk deri në 100% hipoalergjik dhe antibakterial.

Do të gjeni përparëse profesionale në të bardhë, të zezë ose gri por edhe me ngjyra të ndritshme dhe të ndryshme duke ju dhënë kështu zgjedhje dhe imagjinatë të lirë.

Të gjitha ato garantojnë rezistencë ndaj temperaturave të larta të larjes dhe prakticitetit të denjë për cilësinë profesionale të Viadurini: ju mund të gjeni përparëset e shtëpisë tonë të pajisura me bibla, xhepa stilolapsi dhe lidhëse për të lidhur përparësen në qafë ose pas shpinës.

Për më shumë informacion ose pyetje, kontaktoni shërbimin tonë Help Desk, ne do t'ju përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në