Tavolina Tulip - Cilësi e Lartë Prodhuar në Itali

Tavolina Tulip, e projektuar nga Eero Saarinen, mishëron një elegancë të përjetshme që kapërcen tendencat.

Tavolina Tulip: Koleksionet Tona

227 Produkte
Viadurini Living
Lekë 197,507 Lekë 246,884  - 20%
Viadurini Living
Lekë 197,507 Lekë 246,884  - 20%
Viadurini Living
Lekë 197,507 Lekë 246,884  - 20%
Faqe 1 të 5

Tavolina  Tulip - Eero Saarinen

Tavolina Tulip ka lindur nga ambicia për të çliruar hapësirat e jetesës nga një "xhungël e këmbëve". Kjo pjesë inovative e mobiljeve, me këmbën e saj qendrore karakteristike, ofron një zgjidhje që është estetikisht e këndshme dhe funksionale.

E disponueshme në materiale të ndryshme - mermer, dru, qeramikë - çdo tavolinë tulipani shton një prekje të sofistikimit në çdo mjedis.

Përshtatshëm në mënyrë të përkryer, është i disponueshëm në versionet Tulip të rrumbullakët dhe ovale , për të përmbushur nevojat e ndryshme të dizajnit të brendshëm.

Vizioni i Saarinen për tryezën e tulipanëve ishte revolucionar për kohën e tij, duke kërkuar të krijonte një dizajn harmonik që inkurajonte gjallërinë dhe ndërveprimin.

Këmba e saj e vetme elegante dhe e hollë me siguri do të tërheqë admirim dhe do të bëhet pika qendrore e çdo dhome .

Tavolinat e tulipanëve janë zgjedhja e preferuar e njohësve, të cilët nuk kërkojnë thjesht një mobilje, por një vepër arti që tregon një histori pasioni, inovacioni dhe përsosmërie artizanale italiane.

Tavolina Tulip e zgjatur

Funksionaliteti takohet me dizajnin në përzgjedhjen tonë ekskluzive të tavolina Tulip të zgjatur , zgjidhja perfekte për ata që duan të kombinojnë elegancën dhe prakticitetin.

Frymëzuar nga dizajni ikonik i Eero Saarinen, këto tavolina dallohen për aftësinë e tyre për t'u përshtatur në raste të ndryshme.

Pavarësisht nëse është një darkë intime ose për të mirëpritur mysafirë të tjerë, mekanizmi zgjatues është projektuar për përdorim të qetë dhe pa mundim.

Të punuara me kujdes në Itali, këto tavolina janë një demonstrim i mjeshtërisë falë zgjedhjes së materialeve fisnike si mermeri Carrara, druri i fortë dhe qeramika me cilësi të lartë.

Këmba qendrore dalluese e koleksionit jo vetëm që liron hapësirën, por gjithashtu shton një prekje moderne në çdo brendshme.

Ne besojmë se çdo shtëpi meriton një hapësirë ku estetika dhe funksionaliteti bashkëjetojnë në harmoni të përsosur.
Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shumëllojshmëri përfundimesh, përmasash dhe materialesh për të siguruar që tavolina juaj e zgjatur e tulipanëve të përshtatet në mënyrë të përkryer në hapësirën dhe stilin tuaj të jetesës.

Tavolina ngrënie me Tulip

Tavolina e ngrënies Tulip është vendosur si një kryevepër në artin e dizajnit të brendshëm, duke kombinuar funksionalitetin dhe estetikën e rafinuar.

E krijuar për të transformuar vaktet e thjeshta në eksperienca komoditeti dhe elegance, kjo tryezë simbolizon bashkimin e përsosur të dobisë dhe bukurisë.

E disponueshme në ngjyra të bardha, të zeza apo të tjera dhe në përmasa që variojnë nga 80cm deri në 120cm, mund të përshtatet në çdo hapësirë, duke ofruar një zgjidhje për mëngjeset intime apo pritjet në përmasa të mëdha.

Sipërfaqja e lëmuar dhe rezistente, në mermer, dru ose qeramikë, reflekton dritën, duke shtuar një prekje shkëlqimi në hapësirën tuaj, ndërsa këmbët unike të tulipanit garantojnë stabilitet të pakompromis.

Në Viadurini, çdo tryezë është një vepër arti, duke reflektuar përkushtimin ndaj përsosmërisë dhe pasionin për dizajnin italian. Ne e dimë se zgjedhja e një tavoline ngrënieje është një vendim i rëndësishëm, sepse ajo bëhet zemra e shtëpisë, një vend për të ndarë dhe krijuar kujtime.

Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një gamë të personalizueshme, duke i lejuar të gjithë të gjejnë tryezën Tulip që përshtatet në mënyrë të përkryer me brendësinë dhe stilin e tyre të jetesës.

Lëreni tavolina e ngrënies Tulip të bëhet epiqendra e shtëpisë tuaj, ku dizajni dhe funksionaliteti ndërthuren për të krijuar një hapësirë elegante dhe mikpritëse.

Zbuloni gamën tonë dhe frymëzohuni nga bukuria e dizajnit italian, ku çdo detaj ka rëndësi për të krijuar momente të paharrueshme rreth tryezës tuaj të re Tulip.
 

Tavolina

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro