Lavamane Qeramike Fireclay - Made in Italy

21 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 100.570,01 lek 122.697,40  - 18%
Viadurini Bathroom
lek 110.437,63 lek 134.857,50  - 18%
Viadurini Bathroom
lek 110.437,63 lek 134.857,50  - 18%
Viadurini Bathroom
lek 90.702,38 lek 110.636,98  - 18%
Viadurini Bathroom
lek 54.421,43 lek 66.382,18  - 18%
Viadurini Bathroom
lek 80.735,09 lek 98.676,22  - 18%
Viadurini Bathroom
lek 130.172,87 lek 158.878,69  - 18%
Viadurini Bathroom
lek 80.735,09 lek 98.676,22  - 18%

Mbytet dhe lavamanet prej qeramike-argjile qeramike për t'i dhënë banjës tuaj një prekje të elegancës dhe dizajnit funksional.

Zjarrit argjila është një forca lartë qeramike material të përshtatshëm për prodhimin e washbasins.
Punuar nga produkti qeramik me brumë të bardhë dhe kompakt të rezistencëslartë dhe higjenës së lartë, me të cilën lustrimi bën një trup të vetëm gjatë gatimit në më shumë se 1200°.
Zgjedhja e përdorimit të këtij materiali ka për qëllim produkte të përdorimit kolektiv, për të cilat duhet të garantohet soliditeti, lehtësia e pastrimit dhe rezistenca me kalimin e kohës.

Midis propozimeve tona të lavatriceve me argjilë do të jetë e mundur të gjesh një zgjidhje të stilit të shkëlqyeshëm, të pasuruar me dekorime dhe përfundime të realizuara në 24 karat ari dhe platini.të cilat japin bukuri dhe vlerë për çdo zonë banjo, së bashku me markën e prodhuar në Itali, që garantojnë vlerën, cilësinë dhe një kohëzgjatje të madhe me kalimin e kohës, duke krijuar një ekuilibër të bukur midis modelimit dhe funksionalitetit.

Për më shumë informacion mbi këtë material inovativ ose mbi lavatrinat e propozuara, nuk dilni për të na kontaktuar përmes formatit të dedikuar në faqen tonë të internetit, përmes postës elektronike ose përmes telefonit. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë gjatë blerjes duke e bërë atë të lehtë dhe të shpejtë.

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në