Llambadarë - Ndriçimi i Tavanit Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
100 Produkte
Viadurini Lighting
lek 110.936,00 lek 155.290,46  - 29%
Viadurini Living
lek 2.498.601,53 lek 3.123.251,91  - 20%
Viadurini Lighting
lek 361.115,10 lek 498.338,83  - 28%
Viadurini Lighting
lek 358.224,58 lek 492.349,49  - 27%
Viadurini Lighting
lek 201.339,36 lek 276.786,80  - 27%
Viadurini Lighting
lek 527.369,58 lek 725.001,10  - 27%
Viadurini Lighting
lek 309.783,53 lek 425.877,60  - 27%
Viadurini Lighting
lek 413.144,38 lek 567.836,80  - 27%
Viadurini Lighting
lek 2.060.439,24 lek 2.832.321,52  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.148.730,76 lek 1.579.043,80  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.436.586,24 lek 1.974.780,31  - 27%
Viadurini Lighting
lek 681.862,65 lek 937.334,40  - 27%
Viadurini Lighting
lek 718.143,61 lek 987.255,60  - 27%
Viadurini Lighting
lek 408.758,77 lek 561.916,23  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.047.762,05 lek 1.440.314,01  - 27%
Viadurini Lighting
lek 612.490,28 lek 841.932,43  - 27%
Viadurini Lighting
lek 387.628,10 lek 532.851,59  - 27%
Viadurini Lighting
lek 824.793,67 lek 1.133.924,34  - 27%
Viadurini Lighting
lek 691.132,25 lek 950.117,45  - 27%
Viadurini Lighting
lek 4.280.056,18 lek 5.883.569,69  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.834.979,02 lek 2.522.433,33  - 27%
Viadurini Lighting
lek 1.381.467,09 lek 1.899.023,88  - 27%
Viadurini Lighting
lek 320.149,52 lek 440.140,80  - 27%
Viadurini Lighting
lek 667.808,77 lek 917.957,97  - 27%
Viadurini Lighting
lek 199.345,91 lek 274.095,63  - 27%
Viadurini Lighting
lek 748.743,20 lek 1.029.237,84  - 27%
Viadurini Lighting
lek 403.476,11 lek 554.650,07  - 27%
Viadurini Lighting
lek 286.061,37 lek 393.179,89  - 27%
Faqe 1 të 3

Llambadarë për kuzhinën tuaj, dhomën e ndenjes ose dhomën e gjumit. Stili klasik, modern apo elegant i dizajnit elegant për ndriçimin e bërë në Itali.

Everydo dhomë e shtëpisë ka nevojë për një sistem të duhur ndriçimi. Kjo është arsyeja pse në këtë pjesë të faqes në internet ju tregojmë llambadarët.
Do produkt është përzgjedhur me kujdes nga stafi ynë, shumë prej produkteve të prodhuara në Itali të realizuara me materiale me cilësi të lartë të afta të rezistojnë me kalimin e kohës me çmime të jashtëzakonshme.

Llambadarët në qeramikë me ngjyrë dhe alumini për të dhënë një prekje origjinale dhe të zgjuar në zonën tuaj të banimit. Për ata që duan të qëndrojnë origjinal, mos harroni llambadarët e bërë nga kashiri i çmuar për t'i dhënë dhomës tuaj të gjumit një atmosferë të ngrohtë dhe romantike.
Nëse në vend të kësaj keni një mobilje të stilit klasik, zbuloni llambat e bëra me gotën me ngjyrë Murano ose llambadarët kristal transparentë të përsosur për një dhomë të gjallë. Një përzgjedhje e gjerë e produkteve ku dritat qeramike të tavanit nuk mungojnë për një prekje të cilësisë së mirë në kuzhinën tuaj.

Për çdo pyetje apo nevojë, operatorët tanë janë të gatshëm të japin të gjitha informacionet e nevojshme dhe t'ju ndihmojnë të bëni blerjen tuaj në një mënyrë të lehtë dhe të sigurt. Me vetëm disa klikime do të merrni në shtëpinë tuaj një llambadar me dizajn të bukur italian dhe të përsosur për dhomën tuaj, në përputhje me dekorimin dhe shijen personale të të gjithë familjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në