Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn klasik 9 llambadarë dritash të bëra prej qelqi dhe kristali Belle

Kod: BELLE-SO9
lek 88.089,45 lek 127.729,69 -31%

madein_italy

- +
Masat
Ø88 x H80 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Peshë
10 kg
Viadurini Lighting
Dizajn klasik 9 llambadarë dritash të bëra prej qelqi dhe kristali Belle
Llambë varëse e bërë nga qelqi dhe kristali, ari i mbaruar. Llamba të lehta: 9 x E14 40W
Llambat e dritave nuk janë të përfshira.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi