Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn klasik 3 llambadarë dritash të bëra prej qelqi dhe kristali Belle

Kod: BELLE-SO3
lek 39.840,45 lek 57.768,66 -31%

madein_italy

- +
Masat
Ø65 x H70 cm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Peshë
5 kg
Viadurini Lighting
Dizajn klasik 3 llambadarë dritash të bëra prej qelqi dhe kristali Belle
Prodhuar në Itali llambë varëse kristali dhe qelqi, mbarim ari. Llamba të lehta: 3 X E14 40W
Llambat e dritave nuk janë të përfshira.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi