Piktura Moderne të Pikturuara dhe të Bëra me Dorë nga Piktorë Master - Made in Italy

  • Komente :
  • : 5,0
26 Produkte
Viadurini Decor
lek 37.975,74
Faqe 1 të 2

Piktura moderne të bëra nga piktorë ekspertë me dorë - Piktura unike të bëra në Itali

Pikturat dorë pikturuar në këtë seksion janë të gjitha të bërë nga mjeshtrit të aftë të bërë në Italy me kujdes për çdo detaj të vetëm.
Me pikturat në kanavacë të propozuara nga Viadurini ju lehtë mund të revolucionarizoni ose përmirësoni pamjen e çdo dhome në shtëpinë tuaj, duke zgjedhur nga propozimet e koleksionit.

Lëndët e përfaqësuara janë të ndryshme për të përmbushur çdo nevojë tuaj. Kafshët si ujqër dhe lule shumëngjyrësh të zgjedhura si lëndë nga artistja Laura Greenart, pikturat e së cilës shiten ekskluzivisht në Viadurini. Përkundrazi, në koleksionin Viadurini Decor mund të gjeni të dy subjektet abstrakte krijuar me dekorimin e paneleve prej alumini ose druri, dhe figura femra me fëmijë, imazhe që kujtojnë natyrën ose qytetin dhe imazhet shoqëruese me shkrime.

Zbuloni të gjithë katalogun në internet dhe nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na kontaktoni në adresën tonë të postës elektronike, ose shkruani në bisedën e duhur. Stafi ynë do të jetë i kënaqur t'ju ndihmojë dhe t'ju përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me produktet që ne ofrojmë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në