Ndriçimi - Llamba Varëse Moderne - Made in Italy

218 Produkte
Viadurini Lighting
lek 53.325,03 lek 74.655,04  - 29%
Viadurini Lighting
lek 61.896,90 lek 86.615,80  - 29%
Viadurini Lighting
lek 91.699,12 lek 128.378,76  - 29%
Viadurini Lighting
lek 74.655,04 lek 104.556,93  - 29%
Viadurini Lighting
lek 42.660,03 lek 59.704,10  - 29%
Viadurini Lighting
lek 56.514,56 lek 79.140,33  - 29%
Viadurini Lighting
lek 65.086,44 lek 91.101,07  - 29%
Viadurini Lighting
lek 76.847,84 lek 107.547,11  - 29%
Viadurini Lighting
lek 68.275,97 lek 95.586,36  - 29%
Viadurini Lighting
lek 68.275,97 lek 95.586,36  - 29%
Viadurini Lighting
lek 71.465,50 lek 100.071,64  - 29%
Viadurini Lighting
lek 42.660,03 lek 59.704,10  - 29%
Viadurini Lighting
lek 49.039,09 lek 68.674,66  - 29%
Viadurini Lighting
lek 66.182,84 lek 92.695,85  - 29%
Viadurini Lighting
lek 83.226,91 lek 116.517,68  - 29%
Viadurini Lighting
lek 84.223,65 lek 117.913,10  - 29%
Viadurini Lighting
lek 52.228,63 lek 73.159,94  - 29%
Viadurini Lighting
lek 51.231,90 lek 71.764,52  - 29%
Viadurini Lighting
lek 55.418,16 lek 77.545,55  - 29%
Viadurini Lighting
lek 95.985,06 lek 134.359,13  - 29%
Viadurini Lighting
lek 34.088,15 lek 47.743,35  - 29%
Viadurini Lighting
lek 74.655,04 lek 104.556,93  - 29%
Faqe 1 të 10

Mobiloni shtëpinë tuaj të projektimit me llamba varëse moderne për kuzhinë dhe dhomë të gjallë, me LED të bërë Itali.

Nëse jeni duke kërkuar për llamba moderne të pezulluara, mund të jeni i sigurt se në këtë kategori të katalogut tonë do të gjeni zgjidhjen e përsosur për mobiljet tuaja.
Këtu mund të gjeni ide origjinale për ndriçimin e çdo mjedisi me një dizajn minimal, por ekstravagant në të njëjtën kohë.

Llambat e pezulluara dizajnit modern janë zgjedhur nga stafi ynë për të siguruar më të mirën e ndriçimit duke krijuar lojën e dritës dhe atmosferën marramendëse. Karakterizohen nga materiale klasike dhe inovative, të tilla si polietileni dhe metakrilati, ato llamba i japin modernitetit një ambienti që tërheq vëmendjen.
Zbuloni të gjitha propozimet në katalogun tonë online dhe të mahniteni nga magjia e llambave të pezulluara me forma dhe materiale të ndryshme, të dizajnuara për ata që duan të japin një prekje inovative në hapësirat e tyre.

Nëse ka ndonjë dyshim ose pyetje stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju përgjigjet dhe t'ju ndihmojë gjatë blerjes, kështu që mos dilni të na kontaktoni përmes formatit tonë të dedikuar në sit, përmes postës elektronike ose përmes telefonit dhe trajtoni veten me një pjesë unike të mobilje!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në