Krevate Dopio në Hekur të Punuar - E Punuar me Dorë në Itali

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
48 Produkte
Viadurini Night Design
lek 247.817,46 lek 291.549,95  - 15%
Viadurini Night Design
lek 318.836,87 lek 375.102,20  - 15%
Viadurini Night Design
lek 153.177,58 lek 180.208,92  - 15%
Viadurini Night Design
lek 378.480,54 lek 445.271,22  - 15%
Viadurini Night Design
lek 337.954,45 lek 397.593,47  - 15%
Viadurini Night Design
lek 348.066,22 lek 409.489,67  - 15%
Viadurini Night Design
lek 243.314,57 lek 286.252,43  - 15%
Viadurini Night Design
lek 304.143,19 lek 357.815,53  - 15%
Viadurini Night Design
lek 270.331,95 lek 318.037,59  - 15%
Viadurini Night Design
lek 167.871,25 lek 197.495,59  - 15%
Viadurini Night Design
lek 232.096,81 lek 273.055,07  - 15%
Viadurini Night Design
lek 290.634,50 lek 341.922,95  - 15%
Viadurini Night Design
lek 290.634,50 lek 341.922,95  - 15%
Viadurini Night Design
lek 122.763,25 lek 144.427,36  - 15%
Viadurini Night Design
lek 110.518,53 lek 130.021,80  - 15%
Viadurini Night Design
lek 61.065,64 lek 71.841,93  - 15%
Viadurini Night Design
lek 73.863,35 lek 86.898,05  - 15%
Viadurini Night Design
lek 106.489,62 lek 125.281,90  - 15%
Viadurini Night Design
lek 80.578,21 lek 94.797,88  - 15%
Viadurini Night Design
lek 100.880,74 lek 118.683,23  - 15%
Viadurini Night Design
lek 61.223,63 lek 72.027,80  - 15%
Viadurini Night Design
lek 124.896,21 lek 146.936,71  - 15%
Viadurini Night Design
lek 75.127,32 lek 88.385,08  - 15%
Viadurini Night Design
lek 95.429,86 lek 112.270,43  - 15%
Faqe 1 të 2

Shtretër dopio hekuri i punuar për dhomën e gjumit me ose pa ruajtje të dizajnit të cilësisë së mirë.

Krevat dopio hekuri i punuar infektojnë hijeshinë dhe funksionalitetin në dhomën e gjumit në të cilën është vendosur.

Në katalogun tonë online në Viadurini mund të gjeni shtretër dyshe prej hekuri të farkëtuar të disponueshëm në variacione të ndryshme ngjyrash. Një shtrat i dyfishtë me hekur të farkëtuar është një klasik i shkëlqyeshëm i ambienteve më femërore. Ose të kujtojmë më shumë hije të lashta, një shtrat dopio hekuri i punuar i zi ose një shtrat me hije më të errëta si kafe, gri dhe bronzi janë perfekte në një dhomë elegante dhe të kthjellët.
Gjithashtu midis propozimeve tona mund të gjeni shtretër dyshe prej hekuri të punuar me depo ose pa. Një zgjidhje praktike dhe e rehatshme për të optimizuar hapësirën tuaj.
Dhe për të përfunduar shtratin tuaj të bërë me porosi, shikoni gjithashtu propozimet për dyshekët dhe jastëkët.

Të gjitha produktet e paraqitura në katalog janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe janë rezultat i zgjedhjes së kujdesshme të bërë nga stafi ynë. Mos harroni se për çdo dyshim ose për më shumë informacion ne jemi në dispozicionin tuaj. Do të jetë një kënaqësi për stafin tonë që t'ju ndihmojë në blerjen e mobiljeve të stilistëve.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në