Tavolinë Ngrënieje Kopshti - Hapësira të Jashtme Luksoze dhe Origjinale

Tavolina ngrënjeje kopshti të bëra me materiale të cilësisë së lartë dhe një dizajn unik dhe origjinal italian. Tavolina kopshti katrore dhe drejtkë...
Lexoni të gjitha
50 Produkte
Faqe 1 të 3
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në