Rimbushje Aromash për Përhapësit e Aromës Stick dhe Aromat Shtëpiake

Mbushje per 500 ml ose 1 lt aromë diffusers. Merrni frymë me nota nuhatëse karakteristike për territorin italian me përzgjedhjen e rimbushjevearomave dhe esencave me shije frute, me lule, pikante, orientale, qelibar dhe agrume. Rimbushje parfumesh për të gjitha shijet dhe për të gjitha mjediset, të përzgjedhura nga njohësit dhe nga Viadurini.
16 Produkte
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%
Viadurini Home Fragrance
lek 2.474,10 lek 2.910,70  - 15%

Rimbushje për shkopinj difuzori me aromë dhe aroma artizanale italiane: e ëmbël, agrume, me shije frutash, djegëse dhe qelibar

Në këtë seksion do të gjeni të gjitha rimbushjet e aromave të propozuara nga ne në shishe prej 1 Lt ose 500 ml.

Nëse tashmë keni një aromë shtëpie me shkopinj ose keni blerë tashmë një nga tregtia jonë elektronike, këtu do të gjeni të gjitha rimbushjet e aromave që ju pëlqen më shumë të ndara në 3 kategori emocionale:
 • Lumturi
 • Qetësohuni dhe relaksohuni
 • Energjitë
Zgjidhni aromën që është e përshtatshme për ju dhe përhapeni në ambientin që ju përshtatet më shumë, të tilla si shtëpia juaj, hoteli, restoranti ose SPA.

Për çdo informacion në lidhje me produktet tona kontaktoni shërbimin tonë Help Desk ne jemi gjithmonë të gatshëm t'u përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në