Vazo WC Klasike dhe Dizajn për Tualet me Ngjyra - Prodhuar në Itali

Vazo WC për të mobiluar zonën e banjës me modelin klasikqeramikës së bardhë ose të guximshme me tualete me ngjyrë të zezë ose të artë. Tualet e tualetit të konceptuar dhe projektuar me forma të ndryshme, por gjithmonë duke u fokusuar kryesisht në rehati dhe p...

...
Lexoni të gjitha
31 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 47.383,07 lek 59.228,83  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 57.210,09 lek 71.512,62  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 119.524,16 lek 149.405,20  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 119.524,16 lek 149.405,20  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 90.043,06 lek 112.553,82  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 142.910,97 lek 178.638,71  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 106.878,52 lek 133.598,15  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 94.994,66 lek 118.743,32  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 64.294,70 lek 80.368,38  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 175.286,87 lek 219.108,58  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 81.511,06 lek 101.888,82  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 81.511,06 lek 101.888,82  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 73.817,02 lek 92.271,28  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 70.388,98 lek 87.986,23  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 45.554,77 lek 56.943,47  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 53.934,42 lek 67.418,03  - 20%
Viadurini Bathroom
lek 53.934,42 lek 67.418,03  - 20%
Faqe 1 të 2
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në