Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn klasik i vazo me dysheme përsëri në mur në Made në Itali Qeramike - Marwa

Kod: MARWAWC5
lek 75.176,33 lek 109.010,69 -31%

madein_italy

- +
Material
qeramike
Masat
L 36,5 x D 51 x H 40 cm
Koha e dërgimit
4 javë pune
Viadurini Bathroom

Vezë qeramike e bardhë e kthyer në mur tualet me karrige të bardha Marwa, të bëra në Itali.

Linja Marwa përfshin elemente të dizajnit klasik , të cilat tërheqin frymëzimin nga stili i të tridhjetave. Linjat thelbësore dhe të pastra që kujtojnë ato të Art Decò, rikrijojnë harmonitë dhe përpjesëtimet e përsosura.

Kjo "anglisht" inovative e kthyer në vazo muri me kullimin e murit është punuar me dorë në Italiqeramikë të bardhë, me një vend të zi mat dhe varet nikeli.
Falë stilit të tij të rishikuar të cilësisë së mirë dhe formave të saj të rrumbullakosura do të jetë perfekte për të dekoruar çdo banjë.

Qeramika është një nga materialet mbizotëruese kur bëhet fjalë për banjën, pasi është: e qëndrueshme
  • veshin rezistent
  • lehtë për tu pastruar
  • hypoallergenic
NB: Kompleti fiksues i përfshirë në çmim.
Availableshtë gjithashtu në dispozicion në versionin e zi qeramik dhe me lloje të tjera vendesh. Për informacion dhe / ose citime na kontaktoni duke përdorur formularin " Kërkesë Informacion ".

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e koordinuara të banjës me të njëjtën linjë , vazo, bidet, lavaman / lavanderi, tastiera etj. Na kontaktoni për të krijuar ekskluzivitetin tuaj të bërë në banjë në Itali.

Produkte të shikuara së fundmi