Ndriçimi - Llamba Tavoline Klasike

8 Produkte
Viadurini Lighting
lek 45.450,87 lek 68.176,29  - 33%
Viadurini Lighting
lek 45.450,87 lek 68.176,29  - 33%
Viadurini Lighting
lek 33.888,80 lek 50.833,21  - 33%
Viadurini Lighting
lek 38.673,11 lek 58.009,66  - 33%
Viadurini Lighting
lek 26.313,65 lek 36.998,60  - 29%
Viadurini Lighting
lek 41.164,93 lek 57.665,78  - 29%
Viadurini Lighting
lek 36.978,67 lek 51.451,18  - 28%

Llambë klasike e tryezës për të ndriçuar shtëpinë tuaj të projektimit me bronz, kristal dhe qeramikë.

Nëse jeni duke kërkuar për një llambë klasike tryeze e cila nuk është aspak e parëndësishme, kjo pjesë e faqes sonë do të jetë e përsosur për ju dhe do t'ju ofrojë opsionet e duhura për çdo lloj mobilie.
Llambat e tavolinës së kësaj kategorie janë realizuar për të gjithë ata që kërkojnë një element klasik dhe tradicional të shtojnë mjedisin e tyre, por që janë gjithashtu të përkryer të përshtatshëm për stile të ndryshme mobiljesh, duke krijuar lojëra të rafinuara të stilit.

Propozimet tona, të zgjedhura me kujdes nga stafi ynë, në mënyrë që të ofrojnë vetëm produktet më të mira, karakterizohen nga një cilësi e lartë e materialeve të përdorura që lejojnë të krijojnë një dizajn që tërheq vëmendjen gjithmonë duke mbajtur një stil minimal dhe tradicional.
Një veçanti tjetër që u jep vlerë atyre produkteve është marka e bërë në Itali, që falë dizajnit italian të kombinuar me materialet e përdorura, lejojnë krijimin e produktit me një rendiment dhe funksionalitet të mirë.

Ejani të zbuloni zgjidhjen e përsosur për ju që është në përputhje me stilin tuaj të mobiljeve që do t'i japë një prekje elegant dhe chic secilës prej dhomave tuaja. Mos dilni për të kontaktuar stafin tonë përmes formatit të dedikuar, përmes emila-t përmes telefonit për çdo pyetje dhe na lini t'ju ndihmojmë gjatë procesit të blerjes che, në mënyrë që ta lehtësoni dhe shpejtë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në