Ndriçimi - Llamba Varëse Klasike

24 Produkte
Viadurini
lek 20.632,30 lek 28.905,15  - 29%
Viadurini by Sideform
lek 39.370,82 lek 45.102,01  - 13%
Toscot
lek 79.937,70 lek 115.919,64  - 31%
Toscot
lek 20.333,28 lek 29.503,20  - 31%
Toscot
lek 22.725,43 lek 32.991,75  - 31%
Toscot
lek 17.143,75 lek 24.818,57  - 31%
Toscot
lek 91.400,09 lek 132.565,02  - 31%
Toscot
lek 69.272,70 lek 100.470,33  - 31%
Toscot
lek 48.540,72 lek 70.369,10  - 31%
Toscot
lek 14.452,58 lek 20.931,31  - 31%

Llambë pezullimi me një dizajn klasik dhe modern për dhomën e gjumit ose kuzhinën.

Nëse jeni duke kërkuar për një llambë të pezulluarstilit klasik, por jo të parëndësishëm, kjo pjesë e faqes sonë është e përshtatshme për ju, duke ofruar propozime të të gjitha llojeve dhe për çdo shije. Llambat e pezulluara të kësaj kategorie janë të dizajnuara për ata që janë në kërkim të një elementi klasik për të shtuar hapësirën tuaj, por janë krejtësisht të përshtatshme edhe për forma të ndryshme të mobiljeve, duke krijuar lojëra inusuale dhe të rafinuar të stilit.

Zgjidhjet tona për shitje në këtë faqe interneti karakterizohen nga një zgjedhje e gjerë e formës, ngjyrës por edhe materialeve, për t'i siguruar secilit klient që ai do të jetë në gjendje të gjejë pjesën e përsosur të mobiljeve për dhomën e tij. Një veçanti tjetër e atyre produkteve është sigurisht marka e bërë në Itali që, së bashku me materialet me cilësi të lartë, garantojnë një kohëzgjatje jo indiferente me kalimin e kohës.

Ejani të zbuloni propozimin që është më i përshtatshmi për stilin tuaj të mobiljeve dhe nevojën tuaj dhe mos dilni për të kontaktuar stafin tonë përmes formatit të dedikuar, me postë elektronike ose me telefon për çdo pyetje ose dyshim ose për një ndihmë gjatë blerjes tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në