Tavolina Kafeje Klasike për të Mobiluar Dhomën Tuaj të Jetesës me Luks Italian

Tavolina klasike kafeje prej druri të imët për të pasuruar orenditë e zonës së banimit. Tavolina luksoze kafeje të stilit barok për një prekje të ndritshme dhe të artë në dekorin e shtëpisë.
27 Produkte
Viadurini Classic
lek 96.264,76 lek 113.252,66  - 15%
Viadurini Classic
lek 51.236,25 lek 60.277,94  - 15%
Viadurini Classic
lek 63.696,68 lek 74.937,27  - 15%
Viadurini Living
lek 21.727,05 lek 25.561,23  - 15%
Viadurini Living
lek 13.989,88 lek 16.458,68  - 15%
Viadurini Living
lek 18.893,09 lek 22.227,16  - 15%
Viadurini Living
lek 58.253,68 lek 68.533,73  - 15%
Viadurini Living
lek 15.114,46 lek 17.781,72  - 15%
Viadurini Living
lek 25.370,71 lek 29.847,90  - 15%
Viadurini Living
lek 23.661,34 lek 27.836,87  - 15%
Viadurini Living
lek 52.945,62 lek 62.288,96  - 15%
Viadurini Living
lek 28.564,54 lek 33.605,34  - 15%
Viadurini Living
lek 75.347,42 lek 88.644,02  - 15%
Viadurini Living
lek 12.055,59 lek 14.183,04  - 15%
Viadurini Living
lek 94.510,40 lek 111.188,71  - 15%
Viadurini Living
lek 404.267,01 lek 475.608,24  - 15%
Viadurini Living
lek 207.688,97 lek 244.339,96  - 15%
Viadurini Living
lek 291.898,14 lek 343.409,58  - 15%
Viadurini Living
lek 282.676,52 lek 332.560,61  - 15%
Faqe 1 të 2

Tavolina kafeje klasike të bëra nga druri luksoz për shtëpinë e projektimit.

Forma të ndryshme dhe materiale të ndryshme për këto tavolina anësore të cilësisë së mirë të përsosur për të furnizuar dhomën tuaj të jetesës me një stil klasik.

Dru i ngurtë i zi ose i bardhë për bazën me majë qelqi për tryezën e vogël të kafesë nënshkruar nga Viadurini Living. Një mobilje dizajni për të dhënë në shtëpinë tuaj një prekje klasike.
Por jo vetëm, por edhe tabelat anësore të drurit për të cilat e duan cilësinë e lartë të materialeve simpatike të bëra në Itali.

Ju lejoni të pushtoni sipas stilit tradicional të tryezës tonë të kafesë dhe nëse keni nevojë për më shumë informacion ose një citat të personalizuar, mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit. Ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë në blerjen tuaj në internet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në