Objektet Dekorative - për të Dekoruar Shtëpinë Tuaj

194 Produkte
Viadurini Time Design
lek 19.635,57 lek 25.292,01  - 22%
Viadurini Living
lek 36.978,67 lek 51.730,26  - 29%
Viadurini Time Design
lek 70.269,44 lek 90.473,14  - 22%
Viadurini Time Design
lek 19.635,57 lek 25.292,01  - 22%
Viadurini Living
lek 74.256,34 lek 115.022,58  - 35%
Viadurini Living
lek 63.990,03 lek 99.274,25  - 36%
Viadurini Living
lek 63.990,03 lek 99.274,25  - 36%
Viadurini Living
lek 54.620,77 lek 84.622,33  - 35%
Viadurini Living
lek 30.499,93 lek 38.772,78  - 21%
Viadurini Pet Collection
lek 12.957,49 lek 16.446,04  - 21%
Viadurini
lek 6.478,74 lek 9.767,95  - 34%
Viadurini Living
lek 17.442,76 lek 22.227,07  - 22%
Viadurini Living
lek 9.967,29 lek 13.655,20  - 27%
Viadurini Pet Collection
lek 21.728,70 lek 27.709,09  - 22%
Viadurini Living
lek 25.914,97 lek 33.091,41  - 22%
Viadurini Living
lek 32.593,06 lek 41.563,62  - 22%
Viadurini Living
lek 72.462,23 lek 108.743,19  - 33%
Viadurini Kitchen
lek 11.163,37 lek 17.442,76  - 36%
Viadurini in the Garden
lek 6.478,74 lek 9.070,24  - 29%
Viadurini in the Garden
lek 33.689,46 lek 47.145,30  - 29%
Faqe 1 të 5

Ornamente dhe Vazo të Dizajnit për Mobilim Projektimi i objekteve për estetikën e shtëpisë moderne dhe të bërë në stilin e Italisë: vazo dhe zbukurime, unaza kyçe dhe librash.

Fjalët kyçe mbesin dizajni dhe funksionaliteti. Stafi ynë zgjedh vetëm produkte të trajtuara në prodhim në çdo detaj të vetëm.

Në katalogun Viadurini do të gjeni vazo modernedizajn modern të bëra prej pelxiglasi me ngjyra, mbathje për objekte për t’i dhënë një prekje të vrazhdë arredimit të shtëpisë tuaj, xhepa të zbrazët prej lëkure funksionale për tu futur në hyrje, por edhe çelësa të dobishëm me forma të çuditshme të firmosura nga Markë italiane Antartidee.
Dhe për të mbajtur rendin librash me ngjyra moderne të bëra me prerje lazer dhe mbajtës të bukur të lapsave të tryezave.
Jepni mendjen imagjinatës suaj dhe dëgjoni ato që ju tregojnë instinktet tuaja kur lëvizni nëpër faqet e faqes sonë. Me vetëm disa klikime mund të blini një objekt të përsosur të projektimit për të kompletuar dekorin e shtëpisë tuaj. Konsideroni se çdo artikull i propozuar është bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe është në shitje me një çmim të jashtëzakonshëm.

Farë po pret? Zgjidhni artikullin tuaj të preferuar dhe bleni atë tani. Për çdo nevojë, ju lutemi na kontaktoni. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë ju gjatë gjithë procesit të blerjes dhe do t'ju rekomandojë një pjesë të përsosur të mobiljeve për ju.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në