Made in Italy

Bima e fikut e dekoruar në pleksiglas me dizajn të riciklueshëm me ngjyra - Kakta

 • Made in Italy
 • Eco Design
 • Kod: OPUNTIA
lek 13.407,42 lek 16.759,28 -20%
Material PMMA
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 42
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 91
Trashësia (cm) 0.6

Fig fiks dekorativ në pleksiglas me ngjyrë të prodhuar në Itali.

Ky element i dizajnit të rrumbullakët në formën e një fiku është bërë nga pleksiglas, një material me karakteristikat e larta fiziko-teknike të pleksiglasit (i papërshkueshëm nga goditja, jo i deformueshëm, i pandryshueshëm, izolues i nxehtësisë) që e bëjnë produktin të përshtatshëm si për shtëpi ashtu edhe për jashtë Me
Konceptuar, projektuar dhe prodhuar në Itali , me materiale italiane, shkëlqimi dhe shkëlqimi mbeten konstante dhe të pandryshuara me kalimin e kohës.

Karakteristikat e pleksiglasit:
 • jo toksike
 • hipoallergjike
 • pa erë
 • antibakterial
 • 100% e riciklueshme
Përfundimet në dispozicion:
 • E bardhë
 • jeshile
 • rërë
 • transparente
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në