Sënduku Vintage, Shabby Chic dhe Dizajn Modern - Made in Italy

9 Produkte
Viadurini in the Garden
lek 30.400,19 lek 43.428,84  - 30%
Viadurini in the Garden
lek 72.909,98 lek 104.157,12  - 30%
Viadurini Lighting
lek 135.557,42 lek 159.479,32  - 15%
Viadurini Lighting
lek 87.537,92 lek 102.985,79  - 15%
Viadurini Living
lek 167.340,66 lek 196.871,36  - 15%
Viadurini Living
lek 49.168,29 lek 57.845,04  - 15%
Viadurini Living
lek 49.168,29 lek 57.845,04  - 15%
Viadurini Living
lek 57.056,65 lek 67.125,47  - 15%

Sënduku të cilësisë së mirë në dru ose metal për dizajn antik dhe etnik.

Beautiful hyrje ose dhomë të Sënduku  me një stil etnik të shkaktoj dizajnin e tokat e largëta, i lënë pas dore elegant për të rikrijuar të drejtën Provencal ose vintage atmosferë pasionuar për të kujtuar sukseset e mëdha të së kaluarës.
Sëndukudhoma e gjumit të mbushet me veshje ose sende për ta bërë hapësirën e shtëpisë tuaj më të rregullt.

Praktike dhe me stil do të gjeni brenda kësaj zgjedhje Sënduku më të mira të bëra në Itali.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në