Kabinete Moderne Të Ekranit - Prekje Moderne për Zonën tuaj të Ditës

38 Produkte
Viadurini Living
lek 58.865,92 lek 73.582,39  - 20%
Viadurini Living
lek 61.541,65 lek 76.927,06  - 20%
Viadurini Living
lek 50.227,16 lek 62.783,94  - 20%
Viadurini Classic
lek 326.973,43 lek 408.716,78  - 20%
Viadurini Classic
lek 353.042,62 lek 441.303,27  - 20%
Viadurini Classic
lek 230.876,71 lek 288.595,90  - 20%
Viadurini Classic
lek 375.748,04 lek 469.685,05  - 20%
Viadurini Classic
lek 285.385,04 lek 356.731,30  - 20%
Faqe 1 të 2

Kabinete në dru dhe xhami për ekspozita në dizajn të cilësisë së mirë apo moderne, mur ose dysheme.

Në këtë pjesë ne ju paraqesim një pjesë të mobiljeve që shumica prej jush pa dyshim do ta mbani mend në shtëpitë e gjyshërve tuaj: kabinete moderne të ekranit!

Nga "Nagini" ku eleganca dhe rafinimi janë protagonistët. Struktura e bërë nga druri i akacies natyrale dhe këmbët metalike prodhuar në atë mënyrë që mbyllin të gjithë dritaren në një përqafim. Nëse ju pëlqen druri shikoni edhe në "Zarafa" Grilli të bërë nga tulipani dhe rimeso prejabri.

Më në fund për ata që duan të japin një kontakt klasik dhe barok në dhomën e tyre ne ofrojmë "Sam". Luksoze, hijeshi dhe përsosje janë fjalët kyçe të këtij mobilimi. Elemente të pastër klasike, siç është baza e gdhendur me dekorime barok, përzihen me detaje bashkëkohore, siç është përfundimi i pasqyruar i pjesës së sipërme. E bërë tërësisht në Itali nga zejtarë të aftë, do të befasojë mysafirët tuaj falë dizajnit të tij unik.

Mos lejoni që të largoheni nga kabinetet e përsosura moderne të ekranit për t'i dhënë shtëpisë tuaj një prekje moderne!
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në