Peshqir të Bardhë dhe me Ngjyra për Banjën Luksoze dhe Dizajn - e Bërë në Itali

37 Produkte
Viadurini Textile
lek 12.758,13 lek 17.841,46  - 28%
Viadurini Textile
lek 18.140,47 lek 25.416,60  - 29%
Viadurini Textile
lek 23.423,15 lek 32.792,40  - 29%
Viadurini Textile
lek 10.665,00 lek 14.950,94  - 29%
Viadurini Textile
lek 10.964,02 lek 15.349,63  - 29%
Viadurini Textile
lek 14.053,89 lek 19.635,57  - 28%
Viadurini Textile
lek 15.848,00 lek 22.526,09  - 30%
Viadurini Textile
lek 21.529,36 lek 29.702,54  - 28%
Viadurini Textile
lek 15.548,99 lek 22.127,39  - 30%
Viadurini Textile
lek 5.183,00 lek 7.176,45  - 28%
Viadurini Textile
lek 7.176,45 lek 10.166,65  - 29%
Viadurini Textile
lek 4.584,95 lek 6.478,74  - 29%
Viadurini Textile
lek 4.983,65 lek 7.176,45  - 31%
Viadurini by Marchi 1633
lek 6.977,10 lek 9.269,58  - 25%
Viadurini by Marchi 1633
lek 6.977,10 lek 9.269,58  - 25%

Peshqir prej liri dhe pambuku të bëra në Itali për t’i dhënë stil banjës tuaj të projektimit

Për të filluar ditën nuk ka asgjë më të mirë se një moment relaksi i mbështjellë me peshqirë jashtëzakonisht të butë dhe thithës për rehati maksimale.

Paketat tona të peshqirëve janë të disponueshme në një larmi ngjyrash dhe një larmi stilesh dhe madhësish, për të dekoruar dhe rinovuar hapësirën e banjës tuaj, duke ndjekur stilin tuaj.
Ato nuk janë vetëm produkte të thjeshtë për tu vendosur në banjë, por
elementë të vërtetë të mobiljeve luksoze që ndryshojnë ndikimin vizual të mjediseve në të cilat vendosen.
Në dispozicion, me liri, liri dhe pambuk për të përmbushur më së miri nevojat tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në