Lavamane Bakër - Dizajn Cilësisë së Mirë

  • Komente :
  • : 5,0
16 Produkte
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 51.829,93 lek 68.973,68  - 25%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 51.829,93 lek 68.973,68  - 25%
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 70.269,44 lek 83.824,96  - 16%
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 51.530,92 lek 61.398,53  - 16%
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 46.945,96 lek 56.115,87  - 16%
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 171.736,50
-15% ne shporten
-15% ne shporten
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 186.288,74
-15% ne shporten
Viadurini Bathroom
lek 186.288,74

Lavamanët e bakrit për banjën me model italian: nikel, verdigris dhe punime dore.

Një material i çmuar që përdoret në realizimin e lavamanëve për ta bërë banjën tuaj elegante.

Lavaman countertop prej bakri me forma të ndryshme për të përmbushur nevojat e të gjithë klientëve. Lavaman i rrumbullakët me një sipërfaqe të lëmuar dhe elegante të bërë me dorë, lavaman në formë tasi me një mozaik të bukur në pjesën e jashtme ose dekorime të bëra me dorë me çekiç antik. 
Për ata që duan të ndryshojnë dhe të jenë jashtë zakonit, ne propozojmë lavamanët e banjës prej bakriformën e një vaske të vogël. Në dispozicion në nikel të lëmuar ose në nikel saten dhe verdigris.

Nëse keni nevojë për sqarime të mëtejshme, ju lutemi na kontaktoni në numrin tonë të telefonit ose në adresën tonë të emailit. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë duke ju përgjigjur pyetjeve tuaja dhe duke përgatitur një vlerësim të personalizuar për ju.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në